Gündem

Ahmet Hakan yazdı, sosyal medyada FETÖ’cülerin kampanyası oldu

Son haftalarda sosyal medyayı eski günlerde olduğu gibi aktif kullanmaya başlayan FETÖ'cüler koronavirüs bahanesiyle cezaevlerini boşaltma derdine düştü. FETÖ'cülerin en büyük destekçileriyse PKK'lıları kurtarmak isteyen HDP'liler.

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, af yasasına ilişkin “Darbe işine karışmış FETÖ’cüler ve şiddete bulaşmış teröristler hariç… Siyasi mahkûmlar da infaz yasasından yararlanabilmeli” çağrısında bulundu.

Hakan şöyle yazdı:

“İnfaz yasası var Meclis’in önünde…

Kimler yararlanacak, kimler yararlanmayacak? Çerçeveler çizilmeye başlandı.

Benim bu konudaki görüşüm şudur:

Şu felaket günlerinde birlik ve beraberlik için…

Darbe işine karışmış FETÖ’cüler ve şiddete bulaşmış teröristler hariç… Siyasi mahkûmlar da infaz yasasından yararlanabilmeli.”

SOSYAL MEDYADA KAMPANYA

Ahmet Hakan’ın yazısının yayımlandığı gün sosyal medyada FETÖ’cüler ve diğer terör örgütü üyeliğinden yatanların destekçileri #ŞiddeteBulaşmayanlaraTahliye etiketiyle binlerce tweet attılar.

FETÖ destekçisi çıkışlarıyla bilinen HDP’li Ömer Faruk Gergeroğlu ve çok sayıda firari FETÖ’cü bu etiketle mesaj paylaştı.

Çok sayıda FETÖ’cünün CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Fox TV’de söylediği “şiddete bulaşmayanlar tahliye edilmeli” sözlerini paylaştı.

Etiketler

Bir Yorum

  1. 300 aydın ergonokona derinlesin diye bildiri yayınlamıştı.canan kaftanci oğlu sabah gazetesine açıklama yapmıştı destekliyoruz.bakin bunun basida feto olduğunu biliyorlardı.bu feto nun devleti ele geçirmek için kılcal damarlara kadar girilmeli dediğini biliyorlardı.ey ahmaklar ben bu sistemi değiştirmenin planını 20 yaşında yaptınm dediğinizde.bu nasıl zihniyeti bu aydınların bu tezgahı desteklediler.ve faili mechuler ortaya cikmasini beklediler.bunlar atatürk cumhuriyeti düşmanlar.boyle olmasa destek verirlermi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı