Medya

Akit gazetesi: 4 kardeş Richard Dawkins’in kitabı yüzünden intihar etti

4 kardeşin yoksulluktan intihar etmesine sessiz kalan gerici Akit gazetesi intiharları evde bulunan Richard Dawkins'in kitabına bağladı.

İstanbul Molla Gürani Mahallesi Oğuzhan Caddesi’nde 5 katlı binanın birinci katındaki dairede oturan Cüneyt (48), Oya (54), Yaşar (56) ve Kamuran Yetişkin (60) kardeşler evlerinde ölü bulunmuştu.

Kardeşlerin siyanür içerek intihar ettiği ortaya çıktı
Komşuları da kardeşlerin maddi sıkıntı yaşadığını, evin elektrik faturasının 2 aydır ödenmediğini aktardı.

Yoksulluğun intihara sürüklediği kardeşler tüm Türkiye’yi derinden sarsarken Akit gazetesi intiharları bilimsel yayınlara dayandırdı.

“Ateist kitap 4 kişiyi intihara sürükledi” başlıklı haberde “Fatih’te 4 kardeşin siyanür içerek intihar ettikleri evde evrimci Richard Dawkins’in ateizm propagandası yaptığı ‘Tanrı Yanılgısı’ adlı kitabı bulundu.” ifadeleri yer aldı.

Akit’in leş haberine sosyal medyada tepki yağdı.

Etiketler

7 Yorum

 1. Aptalca bir yorum diyeceğim ama daha çok ahlaksızca. Böyle bir trajediyi kullanarak sevmedikleri fikirleri yasaklatmanın peşindeler. İğrenç yaratıklar. Hiç kimse bir kitap okudu diye intihar etmez.

 2. Sigirlik parasiyla degil. günde bangir bangir 5 vakit anirarak gürültü kirliligi yaratanlardan ne beklenir ki? Sanki 1400 yil önce megafon vardi. Bunlar karinca osursa dine baglayacaklar. Özbekistanda müslüman bir ülke gidin de görün nasil oluyormus. Adamlar ekonomik acidan türkiyenin cok gerisinde ancak dini acidan 50 yil ilerisinde. Bu hurafeciler gittikce sapitiyorlar.

 3. Aklımıza FETÖ=PKK=EMPERYALİZM müritlerinin zorla girdikleri vatanseverlerin evlerine koydukları sahte CD vs geldi şimdi. Kumpas, yalan, dolan ve iblise pabucunu ters giydirecek iftiralar. Gerçekten ülkemizden ve tüm bulaştıkları ülkeleden bunların kirli, vicdansız tüm düşüncelerinin temizlenmesi gerekiyor. Huzura ve güvene kavuşmamız için.
  Kardeşlerin ruhları şad yerleri cennet olsun.Bu iş Fetönün tapu çeteleri tarafından işlenen bir cinayet de olabilir. İyi araştırılması gerek. Bir zamanlar böyle haberleri de duymuştuk.

 4. Bir tarafta 4 bin 375 tane yumurta hesabı, diğer tarafta bu ve üzerine tuz kara biber akit’in zırvalaması. Zırva da değil aslında hesaplı yazılmış belli, şuna inanacak çok adam çıkar. Aslında mesele o da değil insan külliyen inanmıyor bile olsa bu toplumun onları görmemesini haklı gösterir mi? İnanmıyor bile olsa gurularından yeşil karta bile başvurmamış olmaları, bırak inananı insan olanın içini biraz burkmaz mı? Al şunu yazarken gözüme ilişti iki satır yukarıda Dilipak “Batılıların %75 i babasını bilmiyor” buyurmuş. Sanki kendisi gayrimeşru baba milletin orasına burasına girip çıkanı milletten daha iyi biliyor.
  Yahu, bu adamlar ne zaman bir .iktirip gidecek milletin başından, siz onu söyleyin bana…

 5. Akit çok doğru söylemiş…
  Çünkü ateist olmayıp sizin gibi dindar olsalardı, bu ülkenin namuslu vatandaşlarının sırtında sülük gibi yaşamayı dert etmez;
  – Her birinin yeşil kartları olurdu,
  – Yoksulluk yardımları olurdu,
  – Dört kardeş günde on ekmeğe talim etmez, yiyecek yardımları olurdu,
  – AKP kontenjanından nasıl olsa bir iş de bulunurdu kendilerine,
  – Bir yobaz cemaate yanaşsalar başlarını sokacak bir ev de edinirlerdi,
  – Hayatlarının o son karanlığı karşısında teslim olmaz, o elektriği kaçak kullanırlardı be!…
  Sizin gibi dindar olmadıkları için, bunları onurlarına yediremeyip yokluk içinde, ama her biri onurlu insanlar olarak son verdiler hayatlarına…

 6. Müge Anlının Programına katılan’larıda analiz edermi acaba Akit!! Mesela Palu Ailesi, Bu şekilde keç kişi müge anlıya baş vurmuş, türkiyede böyle ne kadar aile var !! vb… sorular !! Tencere tavayı zırh diye takıp Diriliş Ertuğrulu izleyenleri de analiz eder mi Akit !!
  En başta kedi o kurlarını analiz etmelerini rica ediyorum!! NE okuyorlarda Suriye’ye gidip müslüman öldürmeyi Cihad sanıyorlar.!!!
  vs….. vs…….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı