Gündem

Akit yazarından AKP hükümetine tehdit: Hesabı sorulur

Yeni Akit gazetesi yazarı Yavuz Bahadıroğlu, TRT’de ekranlara gelen ‘Ya İstiklal Ya Ölüm’ dizisi üzerinden iktidarı tehdit etti.

Akit gazetesi yazarı Yavuz Bahadıroğlu, TRT’nin yeni projeleri arasında yer alan Ya İstiklal Ya Ölüm dizisi hakkında dikkat çeken ifadeler kullandı.

Ya İstiklal Ya Ölüm dizisinin, son dönemde Osmanlı’yı sevdiren dizilere karşı hazırlandığını belirten Bahadıroğlu, “TRT1’de yayınlanan ‘Ya İstiklal Ya Ölüm’ dizisi, son yıllarda yapılan Diriliş, Kurtuluş, Abdülhamid gibi Osmanlı’yı sevdiren dizilere karşı Kemalistlerin rövanşıdır” dedi.

Dizinin, iktidara dayatıldığını söyleyen Bahadıroğlu, “Ya İstiklal Ya Ölüm, Atatürk’ü övme dizisidir. TRT’ye bu dizilerin kimler tarafından dayatıldığını bilmiyorum. Ancak iktidara hesabı sorulur” ifadelerini kullandı.

TEPKİLER GELİNCE SİLDİ

Yavuz Bahadıroğlu, kişisel hesabından kullandığı ifadeler tepki alınca, “Son twitimin bazı yanlış anlamalara ve yargılara yol açmasına üzüldüm. Maksadı aşan şekilde anlaşıldığı için tweetimi sildim. Tek dileğim dizilerde tarihi gerçeklere sadık kalınmasıdır. Konuya hassas yaklaşan ülkücü camia ile kardeşlik bağlarımız vardır”

FETÖ’YE LAF SÖYLETMİYOR

 

5 Yorum

  1. Dünyada övülmeyi en çok hak edenlerden birisidir ATATÜRK.Senin haddine mi ATATÜRK’ü o salyalı ağzına almak.

  2. Hakkında suç duyurusunda bulunulmali savcılık derhal müdahale etmeli… Atatürk dusmanligini kimlerin yaptığı bellidir. Vatanını milletini sever bir yurttaş olarak artık tahammulumuz kalmamıştır. Burası Ataturk’un kurduğu Türkiye Cumhuriyetidir. Kabul etmeyen var ise lütfen bu ülkeyi artık terk etsinler….

  3. Yavuz Bahadiroğlu abd ve israil,ingiliz taraflı ca sustur. Vatan hainidir.Ataya laf söylemek senin haddin değil.

  4. gerceklere sadık kalmak!!! abdulhanmıtın ataturkun arkasında oldugu mu demek ıstenıyor bu yazar tarafından .onun ıcın mı kendı makamı ugruna ulkeyı sattı. gercek budur.

  5. Bu iğrenç yaratıklar kendilerini ne zannediyor bilmiyorum. Atatürk’ü milletin kalbinden silemeyen iktidarın başındakiler Atatürk’e karşı neden açıktan tavır alamıyorlar? Bunları düşünen yok. Evet bu ülkede siyasal İslam gösterebileceği en büyük başarıyı gösterdi ve miadı doldu. Ama Atatürk düşmanlığı marjinalliğin ötesine hiç bir zaman geçemedi. Belki Satanizm’den bir tık daha güçlüdür bu ülkede. Bu sebeple o dizileri de seve seve yapıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı