Siyaset Haberleri

AKP’li meclis üyesinden Erdoğan’a: Allah çocuklarımın ömründen alsın size versin

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın il ve belediye başkanlarıyla yaptığı video konferans toplantısında, AKP Çorum Kadın Kolları Başkanı ve AKP Belediye Meclis üyesi olan Meryem Demir, Erdoğan’a hitaben, 'İnsan kendi ömründen vazgeçebilir ama bazen diyorum ki çocuklarımın ömründen alsın size versin' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın il ve belediye başkanlarıyla gerçekleştirdiği toplantıya Çorum’da AKP İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, İl Genel Meclisi Başkanı Osman Günal, AKP Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir ve Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Fatih Temur katıldı.

Toplantıda söz alan AKP Çorum Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a “Kızmayın sakın ben bir şey söyleyeceğim. İnsan kendi ömründen geçebilir. Ama bazen diyorum ki, çocuklarımın ömründen alsın size versin. Çünkü bu ülke için o kadar önemlisiniz” diye konuştu.

Erdoğan ise AKP’li Demir’in bu sözlerine karşılık, “Haşa, Allah onları en güzel şekilde yetiştirmek nasip etsin” cevabı verdi.

Etiketler

2 Yorum

  1. Kadın artık çocuklarından me kadar nefret ediyorsa… O çocukları kendi yetiştirdiği için sanki hiç sorumluluğu yokmuşçasına çocuklarının ömründen alınmasını istemiş ya!

    Bence, insanların en sinsi, en büyük düşmanı, kendisinin yalakalarıdır.

  2. Hayrola bacım..Kendi ömründen versene. Çocukların, ismi lazım değil, “bir şey çocuğu” mu yoksa? Anladı herkes onu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı