Gündem

FETÖ’cü, liberal, TR705… Altangiller korosu yine sahnede!

FETÖ kumpaslarının yayın organı Taraf gazetesinin başındaki Ahmet Altan yeniden gözaltına alındı. Altangiller korosu yeniden kampanyaya başladı. Altan tahliyesinin ardından kaleme aldığı ilk yazıda Fetullah Gülen'in yeğeni Selman Gülen'i yazmıştı.

FETÖ’nün medya yapılanması davasından geçen günlerde tahliye olan Ahmet Altan, çıktıktan sonraki ilk yazısında ‘Selman’ diye bahsettiği koğuş arkadaşını yazmıştı. “Selman” diye bahsettiği kişinin Fetullah Gülen’in yeğeni Selman Gülen olduğu ortaya çıkmıştı. Yeniden gözaltına alınan Ahmet Altan için bildik koro sosyal medyada yeniden sahneye çıktı.

Altangiller koroyu temsilen üç örnek aşağıda…

FETÖ’cü Adem Yavuz Arslan: Madem #AhmetAltan’ın Kâğıttan flüt yazısından bu kadar rahatsız oldular bir kez daha okuyup paylaşalım o zaman.


TR705 Sezgin Tanrıkulu: #AhmetAltan ile ilgili yeniden tutuklama kararı verilmesi hukuka aykırıdır. Tahliyeye ilişkin mahkeme kararlarına savcı itirazı 15 Temmuz’dan sonra KHK ile CMK’ya eklenmiş ve kanunlaşmıştır. Bu hükmün kanunlaşmasının amacı hükümetin istemediği tahliyelerin önüne geçmektir.


Firari Can Dündar: Çünkü “Yeterince yatırdık. Uslanmıştır. Artık susar” diyorlardı. Konuştu. İbret olsun istiyorlar. Dünya, #Erdoğan yargısını bir daha tanıdı. #AhmetAltan’ı da…

 


Etiketler

4 Yorum

  1. Zaten tahliye olmasın da sakınca görüyorum. Taraf gazetesi ve onun destekçileri ile vatansever insanlara yapılan kumpasları bu toplumun duyarlı insanları unutmadı. İkinci Cumhuriyet söylemleri ile bu ülkeyi Cumhuriyet ve demokrasi dışına çıkarmaya çalıştılar. Destek söylemlerinden de anlaşılıyorki, bu gelinen durum parti seviyesinde karşılık bulmuyor. Acaba seçilmedi istenilen kişilerimi seçerek çare arıyoruz? Yönetici seçmekte sıkıntımız mı var?

  2. “Tahliyeye ilişkin mahkeme kararlarına savcı itirazı 15 Temmuz’dan sonra KHK ile CMK’ya eklenmiş ve kanunlaşmıştır. Bu hükmün kanunlaşmasının amacı hükümetin istemediği tahliyelerin önüne geçmektir.”
    İyi olmuş, iyi düşünmüşler ha.. aferin onlara..Baştan tedbir alınmış..

  3. Bu adam fetonun atatürkçülere kupasının yolunu açmak için her türlü yalanı tezgahı manşetten verdi.buna desdek olanların chp de işi olamaz.bu hiyakarlik onursuzluktur.cumhuriyeten yana olamaz bu vicdansizliktir

  4. Bu alçakların cok mu izleyeni var da her olaydan sonra twit atıyorlar. Yazanlarin %80’i vatansız. Kalanı lağım faresi. düşün yakasından bu ülkenin. Artık gına geldi. Büyük köpek, al itlerini terket bu ülkeyi……

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı