Veryansın TV

‘Artık kendi hikayemizi yazacağız’ Nihat Genç- Hasan Atilla Uğur Kurt-4

Nihat Genç'in Veryansın TV'de konuğu E. Albay Hasan Atilla Uğur...

6 Yorum

  1. Güya yorum yapmış Turna. Daha öncesinden biliyoruz ki o Tanrı”nın mabedine uğramadan obur tarafa gitme yiğitliğini gösteren çıkmadı içinizden, bir kişi hariç. Poh!

  2. Gözlerin doldu ,bizim de gözlerimizi doldurdun Nihat abi .”Kendimizi arıyoruz “.Kitap okumayı sevmeyen biri olarak bir solukta bitirdiğim kitaptır Şu çılgın Türkler .

  3. ben dün Yüce Tanrıyla bir konuştum ki Yüce Tanrının ağzı açık kalmıştır evet yeter beee !!!yok mevlana nee acılar çekmişde yanmış yanmış dönmüşde yok peygamberimiz Muhammet Mustafa kuru tahtada yatmışda bir lokma kuru ekmek bi kap su ile yaşamışda taşlanmışda yok isa çarmıha gerilmişde eeeeeeee yeter beee!!!bunlara göz yuman Sen!!!dedim evet O!!!suçlusun senin yarattığun kullar utanmıyorsa bunlara göz yuman Sen evet Yüce Tanrı Sen utanacaksın!!!!!utanmıyormusun sen de geber dedim yaa evettt artık ya iyilerin devrini başlatacaksın ya da hepimzi teez zamanda alacaksın biz bu acıları çekmeye daha ölmeden diri diri halimizle canlı kanlı halimizle bizi cehennemde yaşatamazsın Utan dedim evet ve ilahi tüm işçilerin Utanın dedim Nihat abi.

  4. “Bu ülkede devrimcinin diyen milliyetci, milliyetciyim diyenler de devrimci olmalı” Hasan Atilla Uğur
    Gurr duyuyoruz sizlerle konutanim. Gurur duyuyoruz sizlerle Nihat abi.
    BU VATAN, BU VATANİ SEVENLERE AİTTİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı