Gündem

Bartu Soral’dan İsmail Saymaz’a: Ergenekon tetikçisi…

Kalkınma ekonomisti, yazar. E. Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Program Müdürü Bartu Soral bugün twitter hesabından İsmail Saymaz'la ilgili bir mesaj yazdı.

İsmail Saymaz’ın “Ergenekon” yıllarına ait küpürünü paylaşan Soral mesajına, “Radikal gazetesinde manşet FETÖ tarafından düzmece belgelerle kurgulanan Ergenekon davasının o günkü tetikçisi, bugünün ise acar muhabiri İsmail Saymaz…” diye yazdığı görüldü.

İşte o mesaj:

FETÖ tarafından düzmece belgelerle kurgulanan Ergenekon davasının o günkü tetikçisi, bugünün ise acar muhabiri İsmail Saymaz… pic.twitter.com/bSqCKmBR9J

— H. Bartu Soral (@BartuSoral) December 19, 2019

 

Etiketler

6 Yorum

  1. İsmail Saymaz Fetö tetikçisi, Leman PKK tetikçisi, bu durumda aldanan ya da aldatılan kimler..Sağdan soldan baya aldatılmışız ey Halkım!! Tayyip Erdoğan “aldatıldık” derken belki de Türk halkının saf kalbini, duygusal yapısını yani genel karakteristiğini ortaya koyuyor, ruh haline tercüman oluyordu..!?

  2. Bartu Soral gibi entelektüel kalitesi yüksek bir şahsiyete bu mesajı hiç yakıştıramadım. Ağır sıklet bir güreşçinin İsmail CAymaz gibi tüy sıklet bir hokkabaz hacı yatmaz biri ile mindere çıkması ayıptır kendi adına!
    Bırak İsmail Saymaz cübbelilerle aynı sıklette güreşsin Bartu Bey!

  3. Bartu Soral gibi namuslu soylu insanların yanında İsmail Kaymaz benzeri gazeteci kılıklı tipler at hırsızı gibi kalıyor…

  4. Bartu Bey haklı. Zaten arşiv unutmuyor. İsmail Saymaz Bey, şimdi CHP ve halk tv için Atatürkçü geçinip, kendini paspas konumuna koyup bayağı yağcılık yapsa da, onun radikal gezetesi zamanı için Fetö’nün baş Zekeri konumunda denilebilir.

  5. İdmail Daymaz, sığ olduğu kadar, dişini dahi fırçalamaktan aciz, bayağı bakımsız, etrafa durmadan saldıran haddini bilmez bir megaloman. Onu birkaç kez yakından dinledim, inanın küçümsemeye çalıştığı Cübbeli Ahmet bile ondan daha donanımlı ve bakımlı.
    ERGENEKON diye birçok insanı töhmet altında bırakıp yıllarca hapiste çürüten Fetö’nün gönüllü tetikçisiydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı