Bill Gates koronavirüs için tarih açıkladı… Peki Gates gerçeğini biliyor muyuz?

featured

Dünyanın en zengin insanlarından biri olan Bill Gates, dünyayı etkisi altına alan koronavirüsle ilgili yeni açıklamalar yaptı. Peki kimdir bu Bill Gates… Melek mi şeytan mı?

Yıllardır dünya nüfusunun fazla olduğunu ve küresel ısınmaya sebep olduğu için azaltılmasının şart olduğunu savunagelen Bill Gates, koronavirüsle ilgili yeni bir açıklama yaptı.

Gates’e göre virüs nedeniyle en fazla ölüm gelişmiş ülkelerde yaşanacak. “Zengin ülkelerdeki toplumsal mesafe uygulamaları bu ülkelerde işe yaramayabilir” diyen Gates, bu ülkelerin büyük ekonomik sıkıntılarla boğuşacaklarına dikkat çekti. İnsanların dışarı çıkıp bir şeyler yapmaya ilişkin isteklerinin değiştiğine vurgu yapan Gates, arz talep dengesinin eski haline dönmesinin uzun bir zaman alacağını söyledi.

HAYAT NE ZAMAN NORMALE DÖNECEK?

Virüs salgınının etkisinin uzun bir süre devam edeceğini öne süren Gates, hayatın normale dönmesinin 2021 sonbaharını bulacağını kaydetti. Amerika’da PBS televizyonuna konuşan Gates, koronavirüs aşısının geliştirilip kullanıma sunulmasının en az bir yıl süreceğini söyledi.

Peki kim bu Bill Gates? Gates gerçeğini okumak için tıklayınız…

Bill Gates koronavirüs için tarih açıkladı… Peki Gates gerçeğini biliyor muyuz?

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

6 Yorum

 1. 2 sene önce

  Adam haklı, dünya bu nüfusu taşıyamıyor. Öngörüleri de muhtemelen doğru çıkacaktır fakat çok sevimsiz ve rahatsız edici bir insan. Melek olmadığı kesin %100 garanti!

  Cevapla
 2. 2 sene önce

  Bu serefsizler yaydilar bu virusu. Rakamlarlada bunu dogrular nitelikte.

  Cevapla
 3. 2 sene önce

  Bilimsel verilerle düsünce gelistirip bunu aciklayanlar hoslanmasakda bize sevimsiz gelsede dikkate alinip önemsenmeye deger

  Cevapla
 4. 2 sene önce

  Selam, Bill Gates ve gudumunde oldugu firmalar, NGO’lar vs ile ilgili. Cok ama cok degerli bir yazi. Bu yazi kacmaz.Hararetle okunmasini tavsiye ediyorum. Tercumem berbat

  Cevapla
 5. 2 sene önce

  Selam. Bil Gates ile igli bir iki ilgimi ceken, degerli ve KORKUNC gordugum yazi ve kendisinin deli haldeki (sonradan silinmis) videosunu paylasmak isterim. Asi ve chip ile ‘dunyadaki’insanlari kontrol altina almak istiyor. Kendisi ne bir doktor, ne de tip ile ilgili birisi.
  Turkiye’de sadece ve sadece kendi yaptigimiz asilari kullanmaliyiz, tekrar kendimiz uretmeliyiz. Bu gibi delilerin urunlerini SINIRLARIMIZDAN iceri asla sokmamaliyiz. Tercumem felaket

  Cevapla
 6. 2 sene önce

  Kendini Allah mı sanıyor.sana ne dünyanın kimi taşıyıp taşımadığı,sanane.sen iyi bir insan olsaydın,o, üstün zekanla kuranı oğrenirdin,insanları yok etmeyi değil,yaşatmayı düşünürdün.elbet Allah’ azümüşanin bir bildiği var.bence sen şeytanın kılık değiştirmîş halisin.o üstün zekanla kuranı öğren,tefsirini oku,ondan sonra nüfus fazlalığını ve dünyayı düşünnn.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!