Gündem

Bütçe görüşmesi karıştı: Sen hainsin

Saadet Parti milletvekili Cihangir İslam,TBMM komisyonunda İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun üzerine yürüdü. Soylu, 'Sen FETÖ savunucususun' diyerek tepki gösterdi.

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda, İçişleri Bakanlığının bütçesinin görüşmeleri sırasında Saadet Partili Cihangir İslam, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu arasında gerginlik çıktı. İslam’ın FETÖ sanığı Ahmet Altan’ı savunması üzerine gerginlik yaşandı. Kanun Hükmünde Kararname ile ihraç edilenler için pasaport isteyen İslam’a Soylu tepki gösterdi. Bakan Soylu, SP’li İslam’a yönelik “Ahlaksızlık yapma, terbiyesiz adam. Sen provakatörsün. Sen Türkiye Cumhuriyetine her zaman ihanet ettin. Sen hainsin. Senin provakatör olduğunu herkes biliyor. Sen FETÖ savunucususun” tepki gösterdi.

Etiketler

4 Yorum

 1. YCHP ; FETÖ sevicilerini (SP) ve de PKK sevicilerini (HDP) , TBMM ye taşıyarak çok büyük hata yapmış durumda…

 2. Fetöcü zenginleri ve Siyasi ayağını kim koruyor acaba !!! Birde Akp’li zenginler sanki çok mu Legal yollardan Zenginleşiyorlar.
  Türkiyede şu konular netleşmediği sürece Vatan haini de Kafir kavramınıda herkes önüne gelene kullanır!
  1- İslama ( Kur’ana ) paralel Din anlayışı ( Mezhep ve Hadis’ler ) ortadan kaldırılmalı !
  2- Ekonomik Gelişme ( Küresel Sermaye ile Mücadele edemeyiz, Bunun için Küresel semayenin palazlandığı yerleri yok etmek gerekir ! En başta Dünyada Efendilik ( Kast sistemi ) kaldırılmalı !!
  3- Eğitim Sistemindeki başı boşluk kaldırılmalı !!
  vb…..

 3. Bu terör seviciliği nereden geliyor. Bunlar terörü meşrulaştırmaya mı çalışıyor ? Terörü övmek terörün amacına hizmet etmek teröristlik değilde nedir ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı