Siyaset Haberleri

CHP’li Haluk Koç’tan Erdoğan’a: Bir kere de şaşırtın

CHP Ankara Milletvekili Haluk Koç, İzmir'deki camilerde yapılan provokasyonla ilgili CHP'ye eleştirilerde bulunan Erdoğan'a tepki göstererek 'Bir kere de şaşırtın herkesi. Bir deneyin,ne kaybedersiniz?' ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmir’deki camilerin merkezi sistem frekansına girilerek müzik yayınlanmasına tepki gösterdi.

AKP’nin il başkanlarına video konferans yöntemi ile hitap ettiği konuşmada “Saygısızlar yayın yapıyor, CHP yetkilileri zevk alıyor” diyen Erdoğan, “Bunların hayallerinde cami minarelerinde ezan dışında başka bir ses duymak vardır” ifadelerini kullandı.

CHP’Lİ HALUK KOÇ’TAN ERDOĞAN’A TEPKİ

CHP Ankara Milletvekili Haluk Koç, Erdoğan’ın açıklamalarına tepki göstererek birleştirici ve kucaklaştırıcı olmasını istedi. Koç, “Bir kere şaşırtın herkesi” dedi.

Haluk Koç’un Twitter’dan yaptığı paylaşım şu şekilde:

“Sayın CB’ı;

Tüm dünya ve ülkemiz zor günlerden geçiyor.

Lütfen,Allahaşkına;

makul olun,birleştirici olun,

66 yaşındasınız, olgun olun,

kucaklayıcı olun,

bu sıkıntılı günlerde parti siyaseti yapmayın.

BİR KERE ŞAŞIRTIN HERKESİ!

Bilmiyorum,mümkün mü?

Bir deneyin,ne kaybedersiniz?”

 

Etiketler

Bir Yorum

  1. Bu bey efendi… yapilan hatalari tekrar edecek kadar savunuyorsa, yapilan hatalardan hic bir sey ögrenemeyek kadar … biridir. takipcileride bir okadar…. mümkün olsada ona cevabini ülkemizde yasayan herkesin duyabilecegi bir sekilde cevap verebilsem..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı