Köşe Yazıları

Doktor Şiva anlatıyor: Koronavirüsün arkasında hangi plan var

İsmi Shiva Ayyadurai…

1963 Mumbai (eski Bombay) doğumlu.

Hindistan’ın en alt kast grubuna ait bir aileden geliyor.

Onlara “dokunulmazlar” deniyor Hindistan’da, yani adeta Kovid-19 gibi uzak durulası ve aşağı görülüyorlar.

7 yaşında ailesiyle Amerika’ya göç ediyor.

Shiva üstün zekalı bir çocuk.

14 yaşında lise öğrencisiyken New York Üniversitesi’ne kabul ediliyor.

O yıl, yani 1978’de başladığı bilgisayar yazılımı çalışmasında bugün kullandığımız email sistemini buluyor.

Sonucu, 1982’de ‘bildiğimiz anlamdaki e-postanın kaşifi olarak’ aldığı patentle tescil ettiriyor.

Shiva Ayyadurai daha sonra dünyanın önde gelen teknik üniversitelerinden olan MIT’e (Massachusetts Institute of Technology) kabul ediliyor.

MIT’de elektrik ve bilgisayar mühendisliği dallarında lisans, makine mühendisliği dalında üst lisans  ve sistemik biyoloji alanında “İnterferonların virüs enfeksiyonlarına tepkisi” başlığıyla doktora dereceleri alıyor.

Doktora çalışmasında bağışıklık sisteminin aslında çok karmaşık bir mühendislik harikası olduğunu tespit ediyor.

Pek çok patent sahibi olan Doktor Shiva’nın sistem biyolojisi, yani biyoloji, mühendislik ve bilgisayar yazılımını birleştiren çalışmaları var.

‘BİG PHARMA’ İLAÇ YERİNE AŞI İSTİYOR

Shiva, corona virüsün aşırı abartıldığını ve sıkıyönetim getirmek için büyük paniğe yol açıldığını savunanlardan.

Bu konuda, bilim dünyasında yalnız da değil bu arada sanılanın aksine.

Tezi şu, büyük ilaç firmaları (Big Pharma), ilaç geliştirmekten para kazanamaz hale geldi, çünkü Ar-Ge’ye milyarlar harcayıp, toksikoloji yüzünden onay alamaz haldeler.

O yüzden de gözlerini zorunlu aşı uygulamalarına diktiler.

Doktor Shiva Ayyadurai, Kovid-19 ve ABD’deki oligarşi hakkında önemli saptamalarda bulunuyor.

Diyor ki; “Büyük ilaç şirketleri, büyük tarım kimyasalları üreticileri ve büyük aşı üreticileri Amerikan sağlık sistemini kontrol eder hale geldi bugün. Bu elitler 2015’te BM üzerinden bir ütopya geliştirdiler. Bu da elitlerin iktidar projesiydi. Bir bağışıklık projesi yaptılar. Dünyadaki herkesi aşılayıp hastalıklara karşı bağışık hale getireceğiz dediler. Ben Cytosolve adında bir şirket kurdum. Burada vücudumuzdaki kimyasal yapı modelleniyor ve hangi hastalıklara karşı açık olduğumuz ve buna karşı ne yapmamız gerektiğini bize söylüyor. İlaç sektörü şu an krizde. 15 yıl ve 5 milyar dolar harcadıkları ilaçlar, toksik etkiler yüzünden FDA (ABD İlaç ve Gıda İdaresi) tarafından onaylanmıyor. Yani ilaçtan para kazanamıyorlar. İşte bu yüzden ilaç şirketleri aşı işine yöneldi. 1986’da Aşı Mahkemesi oluşturuldu. Çünkü 1962 ile 1986 arasında doğru yöntemlerle geliştirilmemiş, doğru yollardan denenmemiş, riskli aşılar yüzünden pek çok sakatlık meydana geldi. İşte bu mahkeme normal adalet sistemi içinde değil sağlık bakanlığı bünyesinde oluşturuldu ve en yüksek tazminat 250 bin dolar ile sınırlandırıldı. Bugün aşı, ilaçtan çok daha karlı bir sektör. Tazminat cezası çok az, maliyet düşük.”

Doktor Ayyadurai, coronavirüsün arka planında bu hesabın yattığını savunanlardan.

Onun bir iddiası da hekimlere yönelik.

Hekimlerin genel olarak bağışıklık sistemi hakkında yeterli donanımının olmaması, virüs konusunda yeterince isabetli karar verememelerine yol açıyor.

ÇİN, İRAN VE İTALYA’DAKİ VİRÜSLER FARKLI MI

Doktor Shiva Ayyadurai, Çin’de görülen Kovid19 ile İran ve İtalya’dakilerin farklı türler olduğunu söylüyor.

Ve ona göre tüm bunların kaynağı, ABD’deki (Temmuz 2019’da ‘sızıntı’ yüzünden kapatılan) biyo savaş üssü Fort Detrick olabilir.

Doktor Shiva, “Bu derin devlet için Amerikan, Çin, Hindistan çıkarları önemli değil, önemli olan kendi küresel çıkarları” diyor.

Ayyadurai’ye göre, Big Pharma, Bill Gates, Hillary Clinton bu işin arkasındaki derin devlet ekibinden.

ANTHONY FAUCİ DE O EKİPTEN  

Gates ve Clinton’a yakın bir isim olan, Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü Direktörü Antony Fauci de bu Neocon ekibe dahil.

Gates ve Hillary Clinton ile kanka.

Bir immünolog Doktor Fauci bu görevini 1984’ten beri sürdürüyor.

Ocak 2020’de ise Beyaz Saray Coronavirüs Görev Gücü lideri oldu.

Doktor Shiva, bir immünolog olarak çok başarısız gördüğü (Shiva, AIDS çalışmalarını tamamen sahte ve yönlendirilmiş buluyor. HIV’nin yeterince güçlü olmadığını, aslen uyuşturucu kullanımının AIDS’e yani bağışıklık sisteminin çökmesine sebep olduğunu ileri sürüyor.) Fauci’nin, ilaç yerine aşıyı savunmasını da manidar buluyor.

Bilindiği gibi son olarak Trump ile Fauci ters düştü.

ABD Başkanı Trump’ın, bir çeşit sıtma ilacının virüse karşı çözüm olabileceği önerisini reddeden Fauci tek seçeneğin aşı olduğunu savunuyor.

Hintli deha, immünoloji (bağışıklık) sisteminin A, C ve D vitaminleri ile güçlendirilmesinin dahi virüsü alt edebileceği görüşünde.

Asıl sebep Amerikalıların korkunç kötü beslenmesi:

“Bütün gün şeker ve gdolu hamur yerseniz, GDO’lu sentetik şeyler dışında faydalı hiç bir doğal besin almazsanız, kilo alırsınız, güneşe de çıkmazsanız, kronik hastalıklara davetiye çıkarırsınız ve bağışıklık sisteminiz çöker. Bunun için virüs beklemenize gerek yok zaten ölüm reçetesi bu.”

Ayyadurai, Çad’ın dünyanın en fakir ülkesi olmasına rağmen oradaki insanların Amerikalılardan 10 kat daha güçlü bağışıklık sistemine sahip olduklarına dikkati çekiyor.

Shiva’ya göre, ortaya konan Hollywood filmlerine taş çıkartan bir senaryo…

İnsanları öldüren ve sıkıyönetime iten kötü virüse karşı, kurtarıcı ve iyiliksever Gates ve şurekası.

“Bu iş bittiğinde, aşı olmayan hiç kimse ehliyet alamayacak, trene, uçağa binemeyecek, iş başvurusu yapamayacak, jimnastik salonuna kayıt olamayacak” diyor Hint asıllı Amerikalı doktor.

KAYNAKLAR

https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=xf-qv9o8nq8&fbclid=IwAR3zbFBxRR5_63rBzAo499l2FFpaaKkIW7WD8f9Bx8Vj9LAPLnYlmEYrVxY&app=desktop

 

10 Yorum

 1. ..Haber kaynaginiz Youtube’de yayin yapan asiri sagci Next News! Yani, Fox News “on steroids”. Isin komik tarafi, bu adamlar Trump’tan daha fazla Trump taraftari. Bir de “dua” guruplari var ki, yaman! Bir gazeteci olarak boyle sacma sapan iddialara yer verecekseniz, bari karsi gorusleri de goz onune alip olculu bir yazi yazin.
  Bir kere Shiva Ayyaduri’nin email’i icat etmis oldugu dogru degil. Biraz arastirirsaniz kolayca gorursunuz. Adam bu sirada Massachussets’den senator secilme hazirliklarinda, tabi Republican olarak. O da her turlu asiya karsi olan kafayi usutmusler tabakasindan.
  Hadi bakalim, hodri meydan, bol bol C vitamini alip dolasin ortada sıkıyorsa. Dr. Shiva’nin tavsiyesi bu!
  Bakin, Boris Johnson da oyle diyordu, cart curt hallederiz, kapanmaya gerek yok derken az kalsin tahtali koyu boyluyordu.
  Sakin Dr. Shiva narenciye lobisinin ajani olmasin!?

 2. Her şey olması mümkün, doğru da olabilir. Sıradan birisi değil. Olay muhtemelen aşıdan para kazanmanın çok ötesinde. Para dini çökmek üzere ve artık yeni bir sistem getirmeyi zorunlu görüyor en tepedekiler. Bazı olaylar aydınlansa bile, nasıl olsa sahip oldukları güçle gerçeğin bütününü örtecek, en azından sisler arkasında ve şüpheli hale getirecek imkana sahipler. Her şeyi değerlendirip, aklımızı ve vicdanımızı işleterek, doğruları bulmaya çalışmak gerekir. Yaşamımızda ve tarih boyu aklından ileri insan hırsının ve egosunun nelere yol açtığını görüyoruz, okuyoruz. Hiç bir şey için peşin hükümlü olmayalım, ancak sürü haline de gelmeyelim.

 3. Hicbir akademik yerel ve uluslararasi arastirmaya dayanmayan ve haliyle cop niteligindeki bu dayanaksiz, ispatsiz savlari 2 adim sonrasini dusunmeden bol keseden yaziyorsunuz. Tembel bir organ olan ve belirsizlige katlanamayan insan beyni zaten bilinmezligi en kisa surede cozup rahatlama pesinde kosarken bu safsatalara kapiliyor. Ustelik az okumus ve/veya cahil beyinler de bu tehlikeli safsatalari gercekmis gibi kabul ediyor. Sayin Yazar, bu temelsiz savlar toplumlara ekilmis nefret tohumlaridir. Gun gelip de uygun ortamda filizlenince en ufak bir telkin ile suru olan kalabalik icerdigi en dusuk IQ sahibi kisinin seviyesine birleserek Gustav LeBon ‘un tanimiyla “psikolojik kitle” olup ana muhalefet lideri de oldurulmeye calisilr, savas kahramani da tartaklar, mezhep ve goruslereri nedeniyle insanlari da yakar veya canice oldurur…. Sonra munevver oldugunu ileri suren bagnaz aydinar!? `biz ne zaman bu kadar cani bir toplum olduk` diye sorular sorar. Bilimden, akademik arastirmalardan, somut gerceklikten uzaklasmayin. Uydurma, zorlama cahilce senaryolar yazmadan evvel David Hume, Gustav Lebon, John Locke, Karl Popper, Jean Baudrillard vb gibi buyuk beyinleri okuyun

 4. gayet mantıklı diğer yazılarınıza nazaran bu sefer parçalar daha yerli yerine oturdu, teşekkürler

 5. Bir virüsle dünya hükümeti kurmak istiyorlar ,ilk önce İngiltere ayrıldı AB den, virüsün etki sonuçlarına göre dünya nüfusunu azaltacaklar ,virüs gençlere bişey yapmıyormuş çünkü onlar Microsoft nesli yani yarı robotik olmuşlar, robotik olmayanlara kıran girecek ,aşı olacaksın illaki… iş bulamazsın markete giremezsin pasaport alamazsın ,sadece aşı var ancak ilacı yok ne hikmetse? Bir virüsle dünyayı değiştirecekler istedikleri kalıba sokacaklar..bu hayatı istemiyorum aşıda olmuyorum dağa çıkıyorum Orayada gelmeyin ama ,dağa çıksam bu virüs yayıyor diye halkı üzerime salarlar..özetle büyük bir oyun oynanıyor ey insanlık

 6. Bir virüsle dünya hükümeti kurmak istiyorlar ,ilk önce İngiltere ayrıldı AB den, virüsün etki sonuçlarına göre dünya nüfusunu azaltacaklar ,virüs gençlere bişey yapmıyormuş çünkü onlar Microsoft nesli yani yarı robotik olmuşlar, robotik olmayanlara kıran girecek ,aşı olacaksın illaki… iş bulamazsın markete giremezsin pasaport alamazsın ,sadece aşı var ancak ilacı yok ne hikmetse? Bir vir

 7. Bence,böyle insanlari biraksinlar virüsemi yakalanacak ölecekmi biraksinlar bunlari ölsünler.Bunlara acimamak lazim.Bunlar sözde insanlara yardim adi altinda insanliga düsman unsurlardir.Bakin bunca insan hayatini kaybetti ve hala kaybediyor neden kaybettikleri biliniyor buna ragmen hala birtakim iddialar ileri sürerek insanlari önlem almaya karsi yönlendirmek insanliga düsmanliktir.Sokaga cikma yasagi getirmeyip insanlari ölüme yönlendirmekte ayni anlami tasir.Sokaga cikma yasagi isteyenleri bilmem ne iddialariyla suclayanlarda insanligin düsmanlaridir.

 8. En sonunda Gerçekleri görebilen birisinin makalesi basında yayınlandı!!! Teşekkürler veryansıntv.
  Shiva iddalarını delillerle desteklemiş ve son derece ayağı yere basan açıklamalar !! bu tür açıklamalar yerine bu musibeti dünyaya yayan çinli uzmanları dikkate almak son derece komik. Ayrıyeten Çin’de alaınan önlemler ile çin ekonomisine zarar görmemeside ayrı bir araştırma konusu.

 9. İntegratif sistemler üzerine çalışan Shiva hiç de dahi filan değil tam bir şarlatan ve pandemiyi anlayabilmesi mümkün olmayan birisidir. Pandemi eksperi gerçek bir bilim adamı tanımak istiyorsanız Çin’in tavsiyelerine uyarak başarılı olduğu Fizik profesörü Dr.Yaneer Bar-Yam’ı takip edebilirsiniz.
  İlaç şirketlerinin aşı tercih ettiği safsatası da yeni ortaya çıktı. Hani ilaç şirketleri hastalıklara engel olup ilaç kullanımını engelliyor diye aşıya karşıydılar noldu…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı