Gündem

Fatih Tezcan, gemi azıya aldı: Diktatöre ‘Ulu Önder’ diyorsunuz

Atatürk ve Cumhuriyet düşmanı Fatih Tezcan yine Atatürk'e dil uzattı. Cumhuriyetimizin kurucusu için 'Devletimizi yıkıp diktatörlük kuran sabetayist' dedi.

Her fırsatta Atatürk ve Cumhuriyet Devrimi’ne dil uzatan Fatih Tezcan, hakaretlerini sürdürdü.

Daha önce CHP’li Veli Ağababa’ya hakaret ettiği için ifadeye çağrılan ancak gitmediği için hakkında yakalama kararı verilen Tezcan, sosyal medya hesabından şöyle yazdı:

Devletimizi yıkıp Diktatörlük kuran sabatayiste “Ulu Önder” diyen siz. Yalanlarınızı ifşa eden biz. Milletin sorularına ve ifşaatlara cevap yerine her gün saldırdığı devleti ve arsızca sövdüğü polisi telaffuz eden yine siz. Bu âcizlik CHP’ye, bu Müslüman Türk duruşu bize yaraşır!”

Öte yandan Tezcan hakkındaki yakalama kararının Atatürk’e hakaretten değil CHP’li Ağababa’ya hakaretten alındığını söyledi.

Etiketler

10 Yorum

 1. Sevgili Yurttaş…O kadar laf arasında bula bula Sabetayist lafına mı takıldın? Türklüğü bu kadar yücelten bir insanın etnik kökeni Sabetayist olsa ne olur Ermeni olsa ne olur? Bildiğimiz tek şey onun Türklüğün öz babası olduğudur.

 2. Küfür etmek aşağılık ve söyleyecek sözü olmayan insanların yapacağı bir iştir. Bu iğrençliklerin sizlerin eliyle topluma yayılmasını içime sindiremiyorum. Porno yayınlamak bile bu kusmuk suratlının manşetinize çıkmasında çok daha makbuldur.

 3. Camii’lerden Atatürk’ün kurduğu cumhuriyet’te yaşamak istemeyenlerin Cenabı Allah tez zamanda Osmanlı gibi bir devlet’e yaşamayı nasip etmesi için Dua’da edilsin.
  Ben mesela 2009’dan beri bu mezheçi dincilerin ülkesinde yaşamamak için arayış içerisindeyim. Bunlar niye nefret ettikleri bir ülkede böyle bir eli yağda bir eli bal’da yaşayıp ! Atatürk’e hakaret ediyor !!
  Eğer bu Siyasal mezhepçi dinciler Hz.Ömeri’in, Hz. Osmanın Hz. Ali’nin Hayatını okusunlar Tv’lerden hemde Ehli sünnet kaynaklardan Ben onlara göndedririrm okuması gerekli yerleri!!
  Hz. Ali, 900 yahudini kafasını kesiyor kollarına masaj yaptırarak. Kendi İslam tarihi kitaplarında yazıyır !!
  Hele Hz.Ömeri’in, Hz. Osman ise döneminde yaşananlar ise dahada vahim !! Yine kendi İslam tarihi kitaplarında yazıyor !!

 4. Atatürk’ü kanunla korumak yanlıştır. Bırakın onu sevmeyenler eleştirsin. Sevenler de savunsun. Doğru tektir ve ancak konuşularak tartışılarak arşivler açılarak ortaya çıkar.

 5. Atatürk Sebatay değildir etrafında birçok model vardır ama kendisi değildir bu adama hakaretten işlem yapın

 6. Sen de “Yönetimimden memnun musunuz” diye Quebec’te Glasgow’da milletin önüne sık sık (her 20 senede bir) SANDIK koyan Kutsal Britanya İmparatorluğu’na «tek dişi kalmış canavar» diyorsun muhterem. Haaa, yoksa demiyor musun? Öyleyse, seni aramızda görmek isteriz.

 7. eğer bu adam Atatürk’e hakaretten yakalanmıyorsa, Cumhuriyetimiz artık yıkılmıştır demektir. şu ana kadar adli işlem yapılmıyorsa ülkemizde Cumhuriyetçi kişi kalmamıştır.

 8. Bu adamı dış güçler Türkiye üzerinde sosyal bir deney yapmak ve Türkiye’nin “parçalanabilme katsayısı” falan var da sosyal medyadan ölçmek için mi kiraladılar ortalığa acaba diye düşünmeye başladım. Peki yerli ortakları kim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı