Fatih Tezcan liste verdi: Bunlar da tutuklanacak

featured

Fatih Tezcan, sosyal medya hesabı üzerinden ‘Sırada Ümit Özdağ ve Soner Yalçın var. Sabredin’ dedi.

Cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e hakaretleriyle gündeme gelen Fatih Tezcan’ın, son olarak “Virüsün büyüğü Anıtkabir’de” şeklindeki açıklaması kamuoyunda büyük tepki çekmişti.

Yurttaşlar, savcıları göreve çağırırken onlarca suç duyurusuna rağmen Tezcan hakkında soruşturma yürütülmüyor.

MİT mensubunun kimliğini ifşa ettiği gerekçesiyle Odatv çalışanları tutuklandı.

Fatih Tezcan, sosyal medya hesabından Soner Yalçın ve Ümit Özdağ’ın da tutuklanacaklar arasında olduğunu iddia etti. Bu arada Tezcan’ın “tutuklandı” dediği Murat Ağırel, mahkeme tarafından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. İşte Tezcan’ın tweet’i:

Geçmişte Fetullah Gülen’e övgüler düzen Tezcan, “Gülen’i günde 20 saat dinlerdim” demişti.

Fatih Tezcan, Atatürk’e saldırmak için PKK terör örgütünün kurucusu Öcalan’ı dahi savunmuştu

 

Fatih Tezcan liste verdi: Bunlar da tutuklanacak

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

8 Yorum

 1. 3 sene önce

  Bu akıl yoksunu nu haber yapmanız bile zaman ve emek israfı.

  Cevapla
 2. 3 sene önce

  Bu şerefsiz de kim oluyor, onuda biri alıversin

  Cevapla
 3. 3 sene önce

  Asıl hedef Soner Yalçın demekki anlaşıldı ..bir kuyruk acıları olanlar var ve sebep bambaşka ..

  Cevapla
 4. 3 sene önce

  Bu adamı cinim kadar sevmem ama hedefleri doğru göstermiş. Özdağ da Yalçın da senelerdir emperyal zehir akıtmaktalar ülkemize.

  Cevapla
 5. 3 sene önce

  Yeni FETÖ tipli kumpaslar gündemde.Yurtseverler hedefe konmussa gidisat kötü.

  Cevapla
 6. 3 sene önce

  Hasan!!! Yanına süslü laflar koyarak nereye bağlı olduğunu gizleyemezsin. Ettiğin laflara değil icraate bakılır bu alemde. Bu civarda sizin gibiler kabak gibi parıldar. Siz gidin “kandırıldık” diyenleri kandırmaya devam edin.

  Cevapla
 7. 3 sene önce

  Bir dönem sümüklü şerefsizi peygamber ilan eden fetöcüler, şimdi Türkçü, Milliyetçi, Erdoğancı vs. vs. ne işlerine gelirse onun şekline giriveriyorlar. Benim merak ettiğim bunları böyle sorumsuzca konuşturan kim yada kimler ? Türkiye nin ve hatta Sayın Erdoğan’ın hayrına iş yapmadıkları çok açık ortada. Çünkü Avrupa’da küresel algı operatörleri sürekli Erdoğan ın “islamcı bir diktatör” olduğunu işliyorlar, bu yapılanlar tam da bu algıyı tüm Dünya’ da güçlendiriyor. Bu tür kripto yandaşlar, nato-gladio taktikleri ile ortalığı karıştırmak, sivri çıkışlarla toplumu bölmek, germek ve Dünya daki algıyı güçlendirmek için tam gaz gidiyorlar. Bir ara eskinin hızlı fetöcüsü (şimdinin hızlı reiscisi) cem küçük te tutuklanacaklar listesi veriyordu, dut yemiş bülbüle döndü, bakalım bu dıngılın sesi ne zaman kesilecek.
  “Hasan” isimli yorumcuya : Bak ben bir insanın samimiyetini ilk olarak iki şeyle sınarım. 1- Mal varlığının durumu, yaptığı, söylediği şeylerden çıkar sağlayabilir mi ? Makam, mevki, para ve tabi en önemlisi bunlara “cennet” te dahil :)) 2- İnandığı şeyleri söylerken bedel ödüyor mu ? Yani cezaevinde yatmış mı ? Namlunun ucunda mı ? Gibi şeyler birinin ne mal olduğunu ortaya önemli ölçüde çıkarır. Kimseye gözü kapalı kefil olmam, her zaman, herkes için bir soru, bir ünlem işareti kafamda vardır. Gerek Sayın Ümit Özdağ ve gerek Sayın Soner Yalçın bu Ülke için güzel şeyler yapmış bedel ödemiş insanlardır. Sen daha önce de buna benzer düzenbazlıklar içeren yorumlarda bulundun, fakat bu sitede bunları yiyecek kimsenin olduğunu sanmıyorum, bu nedenle ya dürüst ol, ya da burada ot yok, başka yerde otla.

  Cevapla
 8. 3 sene önce

  Benim merak ettiğim AKP’nin görsel, yazılı ve sosyal medyadaki bu tip yandaşlarından ne beklediğidir? Partisiz bir kişi olark benim görüşüme göre, bu yapıdaki kişiler her konuda içlerindekini boşaltsın derken AKP’ye 1000 kişi kazandırıyorsa 10000 kişi kaybettiriyordur. Kim bilir araştırmasını yapmışlardır belki kendilerine göre de.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!