Spor Haberleri

Fenerbahçe’de koronavirüs bulguları… Hastaneye kaldırıldılar

Fenerbahçe Spor Kulübünden yapılan açıklamada, 'Bir oyuncumuzda ve bir sağlık heyeti çalışanımızda yeni tip koronavirüs (COVID-19) bulgularına rastlanmıştır' denildi.

Kulübün internet sitesinden yapılan açıklama şöyle:

“Futbol A Takımımızın oyuncuları, teknik kadrosu ve idari çalışanları bugün Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde koronavirüs testinden geçmiştir. Yapılan tetkiklerde bir oyuncumuzda ve bir sağlık heyeti çalışanımızda yeni tip koronavirüs (COVID-19) bulgularına rastlanmıştır.

Oyuncumuzun ve sağlık heyeti çalışanımızın ileri tetkiklerinin ve tedavilerinin yapılması amacıyla hastaneye sevkleri gerçekleştirilmiştir.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.”

ALİ KOÇ: FENERBAHÇE BEKO’DA 6 KİŞİDE TESPİT EDİLDİ

Fenerbahçe Spor Kulübünün Başkanı Ali Koç da konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Ali Koç, “Fenerbahçe Beko takımımızla ilgili sizleri bilgilendirmek istiyorum. Yapılan muayeneler neticesinde 6 kişinin, bunların hepsi sporcu değil, şüpheli bulgulara rastlanmıştır. Numuneler Sağlık Bakanlığı’na gönderildi. Bilgi gelince bilgilendireceğiz.” dedi.

‘ZOR GÜNLER BİZİ BEKLİYOR’

Ali Koç, “Zor günler bizi bekliyor. Görünen o ki bu zor günler bir mühlet daha devam edecek. Konuyla ilgili sosyal medyadan çok şey öğreniyoruz. Ortaya atılan felaket senaryolarından etkileniyoruz. Sizlerden ricam kaygı ve korkularınızın hayatınızı yönetmesine müsaade etmeyin.” ifadelerini kullandı.

Ali Koç, “Bu süreçte personelimizin gerek maaş, gerekse yıllık izinden hiçbir kaybı olmayacaktır.” dedi.

‘EVLERDEN ÇIKMAYALIM’

Ali Koç, “Evlerden çıkmayalım, evde kal çağrısına destek olalım. Dayanışma ruhu çok önemli. Etrafınızda bulunan 65 yaş üstü ve büyüklerimize yardım için elimizden ne geliyorsa lütfen yapalım.” diyerek sözlerini noktaladı.

EROL BULUT’TAN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

Erol Bulut da yaptığı açıklamada “Yeni tip koronavirüs (Covid-19) bulgusuna rastlanan Fenerbahçe Futbol A takım oyuncusu ve sağlık heyeti çalışanına geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, en kısa zamanda sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı