Spor Haberleri

Fenerbahçe’den ‘FETÖ’ göndermeli mesaj… Kimleri işaret etti?

Fenerbahçe'nin 'şampiyonluk posterli' mesajı, bazı futbolcularını FETÖ bağlantıları nedeniyle posterlerden çıkarmak zorunda kalan Galatasaray kulubüne bir gönderme olarak yorumlandı.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un, Galatasaray ve Trabzonspor başkanlarına yönelik eleştirilerine aynı sertlikle yanıtlar gelmişti. AKP’li siyasetçilerin de karıştığı tartışma, kulüpler arasındaki gerilimi daha da tırmandırmıştı.

Bugün Fenerbahçe’den imalı bir paylaşım daha yapıldı.

Kulübün resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda Fenerbahçe’nin bugüne kadar şampiyon olan ilk on birlerinin fotoğraflarına yer verilerek, “Fenerbahçe demek tarih boyunca kazanılan tüm şampiyonluklardaki her futbolcuyu ve değeri, bugün halen şampiyonluk posterlerine gururla koyabilmek, onurla paylaşabilmek demektir” denildi.

Fenerbahçe’nin paylaşımındaki “her futbolcu” vurgusu, FETÖ bağlantısı nedeniyle Galatasaray tarihinden ismi çıkartılan futbolculara gönderme olarak yorumlandı. Mesajın başta firari Hakan Şükür olmak üzere, Galatasaraylı futbolcuların FETÖ bağlantılarına işaret ettiği belirtildi.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı