Dünya

FETÖ’cü Enes Kanter’den Türkiye karşıtı bir çağrı daha

FETÖ'cü Enes Kanter, Türkiye'ye yönelik kara propagandalarına devam ediyor. Firari FETÖ’cü Kanter, İstanbul'da oynanacak Şampiyonlar Ligi final maçının boykot edilmesi çağrısı yaptı.

Firari FETÖ’cü Enes Kanter, İstanbul’da oynanacak Şampiyonlar Ligi final maçının boykot edilmesi çağrısı yaptı.

Teröristbaşı Fetullah Gülen için ‘babam’ diyen firari FETÖ’cü terörist Enes Kanter, İtalyan La Repubblica gazetesine konuştu.

“Türkiye’de oyun oynanmaz” diyen Kanter, “Futbolculardan ve UEFA’dan İstanbul’da yapılacak Şampiyonlar Ligi finalini boykot etmelerini istiyorum” dedi.

Sadece UEFA’dan değil tüm Avrupa’dan boykot istediğini söyleyen Türkiye düşmanı Kanter, “Evet boykotu, tüm Avrupa’dan istiyorum. Sesimizi yükseltmemiz, sesimizi duyurmamız ve teslim olmamamız gerekir. Her şeyi normal ve kaçınılmaz kabul etmemeliyiz. İtalyan hükümeti ve kamuoyunun Türkiye’ye daha fazla baskı yapmasını isterim” diye konuştu.

FETÖ’cü Kanter daha önce CNN yayınında ABD’nin Türkiye’ye yaptırımda bulunmasını istemişti.

 

 

Etiketler

4 Yorum

  1. türkiyede ciddi bir kalkışma cabaları oldugu görülmekte son dönemde siyanür intiharları gibi tuhaf olaylar sosyal medyada özellikle dış basın kaynaklı sitelerde öne cıkarılmakda … iktidarın çok sıkı durması lazım … ekonomi acilen desteklenip asgari bir refah saglanmalı …maddi durumu kötü ailelerin maaşlarına koyulan hacizler ciddi bir sıkıntı potansiyeli taşımakta … adam yokluktan vergi borcunu ödiyememiş 5 kişilik aile tek maaşı var devlet kalkıpta o tek maaşa haciz koydumu bu yanlıştır … yurt dışında ciddi bir türkiye aleyhtarı blok adeta köpek sürüsü gibi topluca ulumaya başladı … devlet büyüklerinin bu konuları bizlerden daha iyi gördüklerine şüphe yoktur

  2. Ciktigi kanalda onalrin CNN korler sagirlar birbirini agirlar.
    Gercek br musluman iman eden insan hala sunlarin arkasindan gidiyorsa demek ki paraya secde etmisler. Vatan hainligi

  3. hala farkında degiller,feto seni oraya getirdiki kulansın diye adam etsin diye degil,işi bitice kimleri harcamadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı