Gündem

Fetullah Gülen ölüm döşeğinde mi?

FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in ağır hasta olduğu, örgüt mensuplarının cenaze hazırlıklarına bile başladığı iddia edildi.

FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’in ağır hasta olduğu iddia edildi. Suikast şüphesiyle sürekli doktor değiştiren elebaşı, etrafında kimseye güvenmediği için dışarı bile çıkamıyor. FETÖ’nün sözcüsü Osman Şimşek’in örgüt elebaşı Gülen’in ‘başarılı bir ameliyat geçirdi’ tweet’inin ardından operasyonun ‘basur’ ameliyatı olduğu ileri sürülmüştü. Oysa Gülen’in geçirdiği ameliyatın daha ciddi bir ameliyat olduğu iddia edildi.

CENAZEYİ GÖMME PLANI

Sabah’ın haberine göre, Gülen’in yakın çevresi ile dahi görüşmeyi kestiği, yanındaki örgüt mensuplarının da ‘cenaze’ ile ilgili hazırlıkları planlamaya başladığı iddia edildi. Örgüt mensuplarının cenazeyi nereye gömecekleri konusunda da tartıştıkları ifade ediliyor. Hatta Gülen ölürse nasıl bir yol izleyeceklerine dair bir rota çizmek için sürekli toplandıkları da ileri sürüldü.

ÖRGÜTÜN BAŞINA KİM GEÇECEK

FETÖ elebaşı Gülen’in ölümünün ardından örgütün başına gelmesi beklenen en güçlü adayın Mustafa Özcan olduğu ileri sürüldü. Özcan’ın Türkiye imamı ve örgütün mali yöneticisi olduğu, bütün operasyon imamlarını kendisinin belirlediği, örgüte çok hâkim olduğu biliniyor. Diğer adaylardan biri de Abdullah Aymaz…

Bilindiği gibi Aymaz, FETÖ’nün Avrupa yapılanması yönetime vakıf ve örgütün en önemli isimlerinden.

Etiketler

3 Yorum

  1. 1. Vatansız bayraksiz milliyetsiz hainlerin ağızlarına bu vatanın toprağı girmeyecek iste.
    2. Bu geberdikten sonra örgütün başına kim geçecek Amerika karar verir.

  2. her gun feto yu öldürüyorlar,amaç feto olecek zaten uzerine gitmeyelim,ona söylemişler 110 yaşına kadar yaşayacan bu yazıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı