Giuliano, Fenerbahçe’ye geri mi dönüyor?

featured
service

Transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe’nin Brezilyalı eski yıldızı Giuliano’yu takıma katabileceği iddia edildi.

Transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe için flaş bir iddia gündeme geldi. Fransız gazeteci Manu Lonjon, sarı-lacivertli takımın, Brezilyalı eski yıldızı Giuliano’yu transfer edeceğini öne sürdü.

Suudi Arabistan takımı Al Nassr’da mutsuz olan ve ayrılmak isteyen 30 yaşındaki futbolcu, menajeri William D’avila’ya talimat verdi. Kulüp arayışlarına başlayan William D’avila, Fenerbahçeli yöneticilere, Brezilyalı yıldızı getirebileceğini söyledi.

Al Nassr yöneticileriyle görüşecek olan William D’avila, Giuliano’nun sözleşmesini feshetmek için son hamlesini yapacak. Fenerbahçe ise Guiliano’nun bonservisini alması halinde, Brezilyalı yıldızla sözleşme imzalayacak.

Manu Lonjon’un, yakın arkadaşı Younes Belhanda’nın menajeri olan William D’avila’nın, Giuliano’nun da menajeri olması nedeniyle, Fransız gazetecinin yaptığı paylaşım sarı-lacivertli taraftarları heyecanlandırdı.

FENERBAHÇE İLE CAS’LIK OLDULAR

Bu arada Fenerbahçe, 10.5 milyon euro’ya Al Nasr’a sattığı Giuliano için 6.2 milyon euro’luk taksit ödenmediği için CAS’a başvurmuştu. Al Nassr cephesi ise kalan ödenecek tutarın 6.2 değil 4.5 milyon euro olduğunu belirtmişti. Al Nassr yöneticisi Ahmed Al-Amir yaptığı açıklamada, “Al Nassr yöneticisinden Fenerbahçe’ye Giualiano açıklaması: Faiz ödeme kararına itiraz ediyoruz.” demişti.

Haber7’nin aktardığına göre Suudi Arabistan basını ‘CAS, 14 Ağustos’ta görüştüğü davada Fenerbahçe’yi haklı buldu ve Al Nassr’ın talebini reddetti. Bu gelişme üzerine Al Nassr Fenerbahçe’ye en az 6.2 milyon euro’luk bir ödeme daha yapacak.’ ifadelerini kullandı.

Al Nassr’ın bu ödemeyi geciktirmesi durumunda daha fazla faiz ve Suudi kulübüne transfer yasağı konması gündeme gelecek.

Giuliano, Fenerbahçe’ye geri mi dönüyor?

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!