Hakem Fırat Aydınus ‘O Ses Türkiye’de sahneye çıktı

featured
service

Sahalarda ciddi bir yüzle kıran kırana geçen maçları yönetmek zorunda olan başarılı futbol hakemlerimizden Fırat Aydınus yılbaşı gecesi ‘O Ses Türkiye’ adlı tv eğlence programında şarkı söyledi.

Yılbaşı gecesi ‘O Ses Türkiye’ adlı tv eğlence programında şarkı söyleyen başarılı futbol hakemlerimizden.   Fırat Aydınus, sahnede Sezen Aksu’nun Beni Yak şarkısını söyledi.

Şarkısı dikkat çeken tecrübeli hakeme Hadise, Beyaz ve Seda Sayan döndü. Fırat Aydınus’la bir süre sohbet eden Beyazıt Öztürk, “Sahada iki takımın taraftarı var ama, siz sahada yalnızsınız, taraftarınız yok” dedi.

Aydınus da bu cevaba karşılık olarak, “Sadece sahada değil, maçlardan sonra da yalnızız. Aile tarafına etki etmesi en zorlu durum bizim için” cevabını verdi.  Bu diyalogların ardından ünlü hakem Seda Sayan’ın takımına gitti.

Fırat Aydınus’un bu programa katılması spor çevrelerinde olumlu karşılandı. Bu hareketi, sporun da hayatın bir parçası olduğu hayatın diğer alanlarından kopuk olmadığı gerçeği “sosyal” bir bilinç oluşturdu.

Hakem Fırat Aydınus ‘O Ses Türkiye’de sahneye çıktı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!