Gündem

Halk TV’nin patronundan Sabahattin Önkibar’ın iddialarına yanıt

Cafer Mahiroğlu'ndan, kendisini 'tehdit' ettiğini söyleyen Sabahattin Önkibar'ın açıklamalarını reddetti.

Gazeteci Sabahattin Önkibar’ın YouTube hesabında yayındığı videoda kendisini tehdit ettiğini iddia ettiği Halk TV’nin imtiyaz sahibi Cafer Mahiroğlu açıklama yaptı. Söz konusu açıklamada, Önkibar’ın tehdit iddiasını yalanlayan Mahiroğlu, “Kendisi yüce Türk adaletine hesap verecektir. ” dedi.

Önkibar’ı maruz kaldığı iftiralar için aradığını söyleyen Cafer Mahiroğlu, “Bugüne dek mesleki olarak ya da yüz yüze tanımadığım bir şahsın iftiralarına maruz kaldığım için aradım. Beni PKK, FETÖ türü örgütlerle ilişkilendirmeye kalkan şahıs bugün bunlara yenilerini ekledi” dedi.

Mahiroğlu  ifadelerini şu sözlerle sürdürdü:

“Daha çocuk yaşta 12 Eylül zindanlarını tanımış biri olarak hukuk dışı her arayışı lanetlerim. Hukuk üstünlüğüne inancım tamdır.

Sandığa ve demokrasiye bağlılığım da esastır. Hakkımda iftira atan ve kendine ‘gazeteci’ diyen şahıs, alışkanlığını sürdürmenin yanı sıra telefonumu sosyal medyadan paylaşarak suç işlemiştir.

Kendisi yüce Türk adaletine hesap verecektir. Mustafa Kemal Atatürk’ün izinden giden, ilkelerinden ayrılmayan biri olarak bu alçaklığa sessiz kalamazdım.”

Etiketler

3 Yorum

  1. Hep açık açık pkk yı destekliyor.o hdp miletvekilerini pkk yı öven. Parti yaptırım uyguluyorum.yok.pkk a askerimizi kaybediyorum.bir allahın kuluna hdp ye tavır almıyor. Üstelik hdp e tafra yapıyor.tehtid ediyor chp yi.niye benden kaçıyor diye.diyorki hem pkk yı desteklerim hem askeri kaybederim hemde eşek gibi yanıma gelecen diyo. Tafra yapıyor.chp ‘nin demesi gereken sen beni eşek mı zanediyon

  2. Veryansintv haber geçmiş.Anadolu su kurbağası tükeniyormuş.Anadolu değeri tükendikce tatlı su kurbağası nüfusu artıyor.Sebahattin Kibar langır lungur bir gazeteci değil ki,irtibatı olmayan sana iftira atsın.Üstelik yönettiğin kanaldan,seyirci olarak istifa etmiş biri olarak rezil yayın anlayışınız hakikat,Sebahattin Bey’in ifade ettikleri de hakikat.Midemiz bulanıyor,birinizin din iman diğerinizin Atatürk gölgesine tezgahı serip işbirlikçilik yapmanıza.De hadi kaybolun gidin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı