Haluk Levent Gökdeniz’i kırmadı

featured

AHBAP platformu ile yardıma muhtaç insanlara destek olan şarkıcı Haluk Levent bu kez Bursa’da Trabzonspor taraftarı hasta bir gence özel konser verdi.

Sosyal yardımlarıyla da gündeme gelmeye başlayan şarkıcı Haluk Levent bu kez Bursa’da Trabzonspor taraftarı hasta bir gence özel konser verdi.

Haluk Levent konser görüntüsünü sosyal medya hesabından paylaştı: “Gökdeniz’e söz vermiştim ve Bursa’ya geldim!”

Bursa’da doğan Gökdeniz, sağlıklı olarak dünyaya geldi. Yürüyüp koşabilen Gökdeniz’in hayatını karartan olay 2.5 yaşındayken ortaya çıktı. Rahatsızlanan ve götürüldüğü doktorda kas hastalığı ortaya çıkan Gökdeniz’in artık yürüyemeyeceği belirtildi.

Hayatını 12 yaşına kadar tekerlekli sandalye ile sürdüren Gökdeniz, son 3 yıldır ise cihaza bağlı yatalak olarak yaşıyor.

Daha önce tekerlekli sandalye ile okula giden Gökdeniz, artık evde yattığı için okula da gidemiyor. Şu anda liseye gitmesi gereken Gökdeniz, okuldan ayrılmak zorunda kaldı. Perişan durumda olan ve kirada oturan aile ise, Gökdeniz’in bakım parasıyla geçiniyor.

Gökdeniz’in dünya gözüyle ünlü şarkıcı Haluk Levent’i görme isteği ise gerçek oldu. Ocak ayının 4’ünde sosyal medyadan Haluk Levent’e seslenen Gökdeniz, “Tek isteğim dünya gözü ile seni görüp sarılmak. Seni hep seveceğim gönlü güzel abim” diye video paylaştı.

İşte o görüntüler:

Haluk Levent Gökdeniz’i kırmadı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!