‘Hepiniz oradaydınız, biz yoktuk’

featured
service

Yazar ve çalışanlarının FETÖ’den hapis cezası almasına tepkiler devam ederken, Sözcü gazetesi o ünlü fotoğrafı hatırlattı.

“Tarih 26 Eylül 2016… Sözcü’nün manşetinde şu başlık vardı: Hepiniz oradaydınız” ifadeleri kullanılan haberde şöyle denildi:

“Veli Toprak’ın haberine göre, AKP milletvekilleri, 2012’de Boston şehrinde Fethullah Gülen tarafından organize edilen ‘Kültür Günleri’ programına gitti. Gezinin bir bölümünde “Haydi Pensilvanya’ya gidiyoruz” bilgisi verildi. O tarihte 12’si de milletvekili olan grup Gülen’i ziyaret etti. Birlikte orada ikindi namazı kıldılar. Sonrasında yaklaşık 30 dakika sohbet ettiler, hatıra fotoğrafı çektirdiler. Ziyareti, dönemin AKP Kayseri Milletvekili Ahmet Öksüzkaya organize etti. Başları açık olan 4 kadın milletvekilinin ise, Gülen’in yanında saçlarını eşarpla kapattıkları gözlendi. Sözcü Gazetesi yazar ve yöneticilerine verilen cezaların ardından sosyal medyada bu fotoğraf tartışılmaya başlandı!”

‘Hepiniz oradaydınız, biz yoktuk’

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

4 Yorum

 1. 2 sene önce

  Hatice’ye değil neticeye bakın canım..Kendi şimdinizi ve yakın geçmişinizdeki pislikleri aklamak için başkalarının size nisbetle biraz daha uzak geçmişte kalan pisliğini ortaya atmak sizi temizler mi??Pislik pislikle değil su ile yıkanır..Bir de hadi onlar dinci olduğu için kolay kandılar da, siz Atatükçü, Kemalist geçinenler, sizin hesabınız neydi de Fetönün algı tetikçiliğini yaptınız??

  Cevapla
 2. 2 sene önce

  akp bunlarla yuzlesmelidir.

  Cevapla
 3. 2 sene önce

  valla bu ülkede açlık sınırından önce akıl fukarası akıl sınırında olan binler var yaw bir tarihe bakın bakın M.kemal de bizim savaştığımız 7 düvel ilşe hiç mi bir araya gelmemiş bu nasıl bir kafa yapısı dün öyleydi bugün böyle siz vatan menfaatine bakın ona göre konuşun yok dün o öyleydi bu böyle

  Cevapla
 4. 2 sene önce

  Fotoğraftaki Vekillerin bütün hakları ellerinden alınsın. Hepsi Yargı önüne çıkartılsın.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!