Medya

İdlib sınırında A Haber muhabirinin tepki çeken ısrarı

İdlib sınırındaki askerlerimizle konuşmak isteyen A Haber muhabiri, yaptığının yasak olduğunun söylenmesine rağmen ısrarla askerlere konuşmak istedi.

TSK’nin Suriye sınırında İdlib’e yığınağı devam ederken A Haber Yurt Haber Müdürü Kerim Ulak’ın askerlerle söyleşi yapmaya çalışması tepki topladı. Yüzü maskeli bir komutandan görüşlerini soran Ulak, askerin “röportaj vermemiz yasak” sözlerine rağmen a haber muhabiri ısrarlar görüş almaya çalıştı. Israra rağmen konuşmayan komutan, askerlerini de hizaya çekti. A haber o ilginç anları yayınlamakta sakınca görmedi.

TSK’nin Fırat’ın doğusuna yönelik başlattığı ‘Barış Pınarı Hârekatı’ devam ederken Kerim Ulak’ın sınırdan yaptığı yayın sosyal medyada gündem olmuştu. Ulak’ın başında miğfer ve yere çömelerek yayın yaptığı anlarda TRT muhabirinin rahat bir şekilde ayakta yayın yaptığı anlar tartışma yarattı.

Bir Yorum

  1. Bu kerim ulak denen assagilik yalakanin gazetecilikle filan alakasi yok. Hele bir de ortada hic bir sey yokken nefes nefese sanki kiclarina bir sey girmis gibi heyecanla kendilerini zorlaya zorlaya nefes alarak önemli bir halt yapiyormus gibi yapipi bunun da acik ve bariz bir sekilde tiyatro oldugunun görülmesi yok mu ifrit oluyorum. Sokaktan gecen coban bile olamayacak dingilleri muhabir yaparsan olacagi bu iste.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı