Gündem

İspanya’nın parasını ödediği solunum cihazları Türkiye’de mi tutuluyor

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İspanya Dışişleri Bakanı’nın parasını ödedikleri solunum cihazlarının Türkiye’de tutulduğu iddialarına ilişkin, 'İspanya Dışişleri Bakanı ile az önce görüştüm, söz konusu iddiaları reddetti' dedi.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İspanya Dışişleri Bakanı’nın parasını ödedikleri solunum cihazlarının Türkiye’de tutulduğu iddialarına ilişkin, “İspanya Dışişleri Bakanı ile az önce görüştüm, söz konusu iddiaları reddetti” dedi.

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, yurt dışında yeni tip koronavirüsten hayatını kaybeden Türk vatandaşlarının sayısının 156’ya ulaştığını açıkladı.

Etiketler

Bir Yorum

  1. Türkiyede solunum cihazinin günümüz kosullarinda aciliyet ifade etmesi hatta yetismemesi gibi bir sorun varken Ispanya’ya Solunum Cihazi göndermek ve Ispanyadan AB icin destek alma cabalari bence yalakaliktir.Önce kendin icin mücadele vereceksin.Sonra da baskalarina yardim etmeye kalkisacaksin.Hani bir söz vardir,Sultanahmette dilenir Üsküdarda sadaka verir.Simdi bizimki buna benziyor.Cokzenginiz ama Bagis Kampanyasi baslatiyoruz.Cok zenginiz ama yeterli arac gerecimiz yok ama dostlar alisveriste görsün yardim ediyoruz.Desinler ki Türkiye zengin o nedenle AKP’ye oy verelim.Bence bu Corona salgini eger yavaslasin biraz düzlüge cikalim Erdogan ve Bahceli hemen secime gideceklerdir.Cünkü propagandalar secime dönük görünüyor.Bu sicak ve kritik ortamda bile siyaseti elden birakmayip sabah aksam CHP ile ugrasmalari bagis toplama calismalarini engellemeleri,yalaka medyalarinda CHP hakkinda gercek disi haberler verilmesi secimin elinin kulaginda oldugunu gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı