GündemSiyaset Haberleri

MHP’li başkandan ‘Filenin Sultanları’ için utandıran paylaşım

Düzce Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, Filenin Sultanları’nın Tokyo’ya gidecek olmasına ilişkin sosyal medya hesabından önceki gün skandal bir paylaşım yaptı.

Birol paylaşımında, “Allahu Teala’nın örtünün vücut hatlarınız belli olmasın emrine karşı çıkarak, açılıp saçılacaksın, kendini teşhir edeceksin sonra da Tokyo’ya gidiyoruz diye sevineceksin. Dünya şampiyonu olsan ne yazar. Müslüman kadın adap ve haya sahibidir. Yaptığı her işte Allah rızası gözetir. Dinimize göre kadınlar kendi aralarında spor yapabilirler. Erkekler huzurunda açık saçık olarak değil” şeklinde yazdı. Başkan Şahin kendisini, “Müslümanım diyenin uyması gereken kurallar vardır. Müslüman bir kişi öyle bir kıyafet giyip erkek huzuruna çıkamaz” diyerek savundu.

‘İSLAM ÜLKESİNDEYİZ’

Cumhuriyet’ten Seyhan Avşar’ın haberine göre başkan Şahin söz konusu paylaşımın kendisine ait olduğunu kabul ederek, “Bunu genel anlamda yazdım. Kamuoyu beni takip ediyor. Takipçimiz çok. Art niyet taşımıyoruz. Bizler İslam ülkesinde yaşıyoruz. Müslümanım diyenin uyması gereken kurallar vardır. Müslüman bir kişi öyle bir kıyafet giyip erkek huzuruna çıkamaz. Bu haram” dedi.

Etiketler

8 Yorum

  1. Tipe bak!
    Allah bilir araştırsak ne sapıklıkları çıkar bunun!
    Biz sizi fetöden tanırız!

  2. Siyasal İslam adlı veba, bu çağın en büyük hastalığıdır. Türk’ün silkelenmesi ve bu vebayı üzerinden atması, bu vebayı yaymaya çalışanlara karşı da mücadele etmesi gerekmektedir. Çare senteze karşı Kemâlist ülkücülük.

  3. her zaman derım mhp ile akp arasınd a hıc bır fark yoktur. tek fark bıyıklarda bırı badem dıgerı sarkık.
    gercek turk mıllıytcılerını saymıyorum. cunku onlar bu zaferden guru duymalıdırlar. erkeklerın yapamadıgını kadınalr yapmıs dıye bu kadar komplekse gırmek ayıp.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı