Gündem

Mustafa Ulaşlı, koronavirüs değil fetövirüs uzmanı çıktı

Kanun hükmünde kararname ile ihraç edilen FETÖ'cülerin sosyal medyada umut bağladıkları Mustafa Ulaşlı'yı Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Gür anlatmaya devam ediyor.

Koronavirüs aşısı için ‘umut’ diye pazarlanan Mustafa Ulaşlı’nın Fetullahçı Terör Örgütü ile bağlarını Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Gür madde madde sıraladı.

Ulaşlı’nın Fatih Üniversitesi’nde  eğitim görmesi, Bank Asya ve örgüte ait derneklere para yatırıp yöneticilik yapması bunlardan bazılar.

Ali Gür sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Lütfen hakkında bilgi sahibi olmadığınız kişi veya olaylarla ilgili algı yöneticileri ve kitle psikolojisini kullananların etkisinde kalarak ağır hakaret içeren yorumlarda bulunmayın.Bilmeyerek yaptıysanız özür dilemek de bir erdemdir. FETÖ sevicilerine gelince onlar umutsuz vaka” dedi ve madde madde Mustafa Ulaşlı’yı anlattı:

Etiketler

Bir Yorum

  1. Yahu hdpkk li gergeroglu denen yamuktan medet uman bu zavallı her ne olursa olsun memlekete bir faydası olmaz. Hdpkk nin memleketin faydasına olan birşeyi savunacaguni destekleyeceğini düşünmek gaflettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı