AnalizManşet

O günleri hani unutmayacaktın! Erdoğan’ın öve öve bitiremediği Aydın Doğan işte bu!

VERYANSIN TV

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, dün işadamı Aydın Doğan’a, “Yaptığı hizmetler için ülkem ve milletim adına teşekkür ederim” dedi. Hükümetler kurup, hükümetler yıkan, yıllarca milletin beyinlerine zehir saçan ve Batı’nın borozanlığını yapan Aydın Doğan’ı öve öve bitiremedi.

ERDOĞAN’DAN AYDIN DOĞAN’A ÖVGÜLER

Kendisi için “Muhtar bile olamazsın” başlığı atan Aydın Doğan için Erdoğan şunları söyledi:
“Sayın Aydın Doğan’a, yaptığı hizmetler için ülkem ve milletim adına teşekkür ederim. Bir başarı hikâyesidir. Başarılı bir işadamı olduğu kadar iyi bir kültür ve sanat adamıdır. Ülkemizin bu noktaya gelmesinde, neredeyse sıfırdan başlayarak bugüne gelen sayın Aydın Doğan gibi işadamlarının payı büyüktür.”

ERDOĞAN’DAN DOĞAN GRUBUNA: ADAM OLUN ADAM!

Şimdi “Türk milletinin hafızası affetmez” diyelim ve hatırlatalım.
Erdoğan, Aydın Doğan ve medyası için neler demiş:
– “Ne dediler, ‘muhtar bile olamazsın!’ Milletim beni başbakan ve cumhurbaşkanı yapınca da, Menderes’in akıbeti ile, ‘İdam’ başlığını attılar, üzerine de benim resmimi koydular. Bir de kurnazlık yapıyor, biz böyle bir şey yapmadık diyorlar. Dürüst olun dürüst, adam gibi adam olun.”
– “Kusura bakma kimseye bu yazdıklarını yutturamazsın.”

ERDOĞAN’DAN AYDIN DOĞAN’A: BU ÜLKEDE VURGUNLARI BÖYLE VURDULAR

– “Gazetelerin çevreci çevreci dolaşıyor ya, işte şimdi ben de diyorum, çevreci Doğan sevsinler seni.”
– “Bunlar köşeyi böyle döndüler, bu ülkede vurgunları böyle vurdular.”

ERDOĞAN: BİZE SALDIRDIĞIN GÜNLERİ UNUTACAĞIMIZI MI ZANNEDİYORSUN?

– “Ey Aydın Doğan! Bütün yazarlarınla bize saldırdığın o günleri unutacağımızı mı zannediyorsun ya!”
– “Bundan sonra Doğan grubu yazdıkça ben de açıklayacağım. Bu hamur su kaldıracak. Bunların bütün kara kaplı defterleri ortaya çıkacak!”
– “Attığın her hakaretin ve iftiranın cevabını alacaksın, bunu duyacaksın”
– “Bak Doğan, ben sana şunu söyleyeyim… Bana gelip sizin döneminizde 1’e 5 kazandım diyen sen değil misin?”
– “Milleti aldatma yoluna niye gidiyorsun, böyle mi gazetecilik yapıyorsun sen? Böyle mi gerçekleri, haberleri yapıyorsun, bu mudur arkasına saklandığınız basın özgürlüğü? Ne de olsa köşe yazarlarınız gayet iyi avukatlığınızı yapıyor, doğru olsa da olmasa da. Onlar patronlarını savunmakta bayağı mahirler. Onlara da söylüyorum, önce patronunuzun yanlışlarını sahiplenmeyi bırakın da gerçekleri yazın gerçekleri.”

BU SÖZLERE NE OLDU?

Şimdi cümleleri birleştirelim:
Erdoğan’a göre, ülkeye vurgun vurmuş, milleti aldatıp köşeyi dönmüş, yalan haber yapmış, adam gibi adam olmamış, iftira atmış Aydın Doğan’a ülkemiz ve milletimiz için yaptıklarından dolayı teşekkür ediyoruz. Öyle mi?
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a soruyoruz:
Hani Aydın Doğan’ın yaptıklarını unutmayacaktınız?
Hani Aydın Doğan’ın kara kaplı defterlerini açıklayacaktınız?
Hani size attığı iftira ve yalanların cevabını verecektiniz?
Soruyoruz Sayın Cumhurbaşkanı: Aydın Doğan sizin döneminizde 1 koyup nasıl 5 aldı? Bu milletin parasını nasıl vurgunladı?
Yanıt bekliyoruz.
Ülkemiz ve milletimiz adına teşekkür ettiniz ya Aydın Doğan’a. Biz Veryansın Tv olarak teşekkür etmiyoruz, hakkımızı helal etmiyoruz, kara kaplı defterleri açmayanları da affetmiyoruz!

Etiketler

4 Yorum

  1. NİYE Kİ ; AYDIN DOĞAN ULUSLAR ARASI KANKASIDIR.NASIL MI ? BENCE ONU ORTAKLARI ANGELA MERKEL HANIMA SORMALISINIZ.ALMANYADA YILLARCA BİRİKEN TÜRK KÖKENLİ ALMANLARIN PARALARI… BANKADA MİLYARLARCA MARK YA DA EURO HER NEYSE.DÜŞÜNEBİLİYOR MUSUNUZ ? TÜRKİYEYİ YÖNETEN KİŞİ BİR GÜN ÇIKIP MESELA : VATAN ELDEN GİDİYOR ,VATANINI SEVEN GİDİP YARIN BANKADAN PARASINI ÇEKSİN VE TÜRK BANKASINA YATIRSIN DERSE NE OLUR ? NE Mİ OLUR ? BU SORUNUN YANITINI DÜŞÜNEMİYORSANIZ YAZIYI OKUMAYI BURADA KESİN DİZİ FİLMLERE BAKIN.İŞTE ZAVALLI ENSTÜRMAN JET LAKAPLI FADIL AKGÜNDÜZ.HANİ MİLLETVEKİLLİĞİ DÜŞÜRÜLÜP YERİNE BİRİSİ DENİZ BAYKAL’IN ONAYIYLA ARA SEÇİMDE SEÇİLMİŞTİ.HAH İŞTE O JET FADILBU İŞ DE HEMDE İKİ KERE KULLANILACAK KADAR UYGUN BİR ALET.MÜTEDEYYİN İNSANLAR İKTİDARIN ” DİNCİ ” ( DİNDAR DEĞİL ) OLDUĞUNU DAHA O ZAMANLAR BİLMİYORLARDI.PARALARI ALMAN BANKALARININ KONTROL EDEBİLECEĞİ HALE GETİRDİLER. GEÇMİŞ OLAYLARI UNUTTUYSANIZ HADİ GİDİP DİZİ FİLM SEYREDİN.E YANİ ŞİMDİ BU İKTİDARIN DİNCİ OLDUĞUNU ÖĞRENDİLER NEDEN DESTEKLİYORLAR.NEDEN DESTEKLEMESİNLER.YURTDIŞINDA YAŞAYANLAR KAZANDIKLARI PARALAR BU GÜN ÜÇ LİRA YARIN BEŞ LİRA YETMEZ ALTI LİRA BAZEN YEDİ LİRA.EEE. BUNDAN KIYAK BİR ŞEY OLUR MU ? SONRA ACI SORULAR.UNUTTUK MU AYDIN DOĞAN HAKKINDA SÖYLEDİKLERİ FALAN FİLAN.HAYAT ACIDIR.GERÇEKLER DAHA ACIDIR.AYDIN DOĞAN MEDYADAN EMİRLE ÇEKİLDİ.BALO İLE KUTLAMA YAPILDI.JET FADILIDA GEÇEN GÜN İNŞAATTA TARTAKLIYORLARDI.ŞAKA GİBİ DEĞİL Mİ ?

  2. Cem Uzan’ın attığı son twitler, Aydın Doğan’a düzülen bu övgü, Cumhurbaşkanının Babacan-Davutoğlu-Şimşek meselesini halka çıtlatması sizce bir tesadüf olabilir mi?? Tayyip Erdoğan usta bir politikacı..Hatırlatırım…Gazeteci olan sizlersiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı