Veryansın TV

Osman Pamukoğlu anlatıyor: İdlib’de ne olacak?

Gazeteci Erdem Atay soruyor, Pankuş'ta Emekli Tümgeneral Osman Pamukoğlu anlatıyor.

Etiketler

5 Yorum

  1. Davutogluna sormak lazimm, neden suriyede Namaz kilma ihtiyaci duydu………. acaba….. ülkemizde diyanetin yeteri Kadar Namaz kilacak camisi mi yoktu……. suriyeye giren zihniyet, cikma zihniyetinide aciklamak zorunda…..pamukoglu asker gözüyle siradan emekli bir vatandas olarak cözüm olarak daha öncedenki konusmalarinda….aracisiz direkt suriye devletiyle irtibat saglamanin saglikli olacagini konustugunu hatirliyorum.. sonucta…. yanlista olsa….ordu emirle hareket ediyor… vatandasin yorumlariyla degil…..

  2. osman pamukoğlu da veryansına katılırsa , atilla uğur da var , banu avarda katılırsa bomba gibi 2023 e giriş yapacaksınız sanırım.cem gürdeniz nihat genç in cb adayı ve ciddi ciddi dengeleri sarsacak seviyede oldunuz. bravoo

  3. Mezhepçi ve Arapçı Din’cilerin İslam Din’i ile alakalarının olmadığını Gösterilmediği sürece vatandaşlarımızın sağlıklı bir Bilinç Etrafında Toplanmaları imkansız!!
    Kur’anı Kerim’de Kelimelere istedikleri anlamları vererek Paralel bir İslam oluşturan Gelenksel Mezhepçi Din’cilerin yaptığı Tahrifatlar Bir çok araştırmacı tarafından ortaya kondu!! Bu millet İnternet’te gereksiz yere dolaşacağına birazda bu araştırmaları Arayıp Bulup Sorgulasın.

  4. Seyrettim.Hiç bir şey söylemedi.Erdem Bey’in göbeği çatladı.İdlib’de ki siyasi hedefimiz nedir diye.Tam 42 dakika 19 saniye sonra,cevaben,”prestij” dedi.Bravo,aydınlandık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı