Video

Otopark ücretini ödedi, cihazı tekme tokat dövdü

İstanbul Havalimanı'nda otopark ücretini ödemek için cihaza parasını koyan yolcu, sebebi bilinmeksizin tekmelemeye başladı. Para üstünü aldıktan sonra hem tekme hem de tokat atarak olay yerinden uzaklaştı.

İstanbul Havalimanı’nda otopark ücretini ödemek için cihaza parasını koyan yolcu, sebebi bilinmeksizin tekmelemeye başladı. Para üstünü aldıktan sonra hem tekme hem de tokat atarak olay yerinden uzaklaştı.

Edinilen bilgiye göre, İstanbul Havalimanı Mavi otoparkta dün saat 22.50 sıralarında meydana gelen olayda, henüz kimliği belirlenemeyen bir yolcu, otopark ücretini ödemek için otomatik ödeme noktasına geldi. Paylaşılan görüntüde yolcu parasını ödeme cihazına parayı koyduktan sonra tekmelemeye başladı. Parasının üstünü alan yolcu daha sonra cihaza hem yumruk hem de tekme atarak olay yerinden uzaklaştı. Cihazın kırılmasından dolayı güvenlik kamera görüntülerini izleyen İGA yetkilileri, yolcu hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunuldu.

‘İSTANBUL HAVALİMANI’NDA VANDALİZM KABUL EDİLEMEZ’

Görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan İGA CEO’su Kadri Samsunlu, İstanbul Havalimanı’nda vandalizmin kabul edilmez bir davranış olduğunu belirterek, “Alanımızda herkesin konfor ve güvenliğini sağlamak için paydaşlarımızla birlikte tüm gelişmeleri 7/24 yakından takip ediyoruz. İstanbul Havalimanı’nda vandalizm kabul edilemez. Milli servet niteliğindeki topluma ait tüm ürünlere zarar verenlere karşı her türlü tazmin hakkımızı kullanacağız”dedi.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı