Gündem

PKK’lı yazdı, Nihat Doğan paylaştı… Apo’yu sorgulayan komutanla ne derdi var?

Şarkıcı Nihat Doğan, terörist Abdullah Öcalan'ı İmralı'da sorgulayan Albay Hasan Atilla Uğur'u hedef alan bir PKK sempatizanının mesajını paylaştı. Sonra tepkiler üzerine paylaşımını (RT) kaldırmak zorunda kaldı.

Koronavirüse karşı tüm dünyada mücadele sürerken şarkıcı Nihat Doğan şov yapmak uğruna “Kabe’yi” malzeme yapmaya kalkmıştı. “Kabe tavafa açılsın” çağrısı yapan Nihat Doğan’a çok sayıda tepki gelmişti.

Bunlardan biri de Youtube programcısı Oğuzhan Uğur’du.

Doğan, yanıt niteliğinde Oğuzhan Uğur’un babası, terörist başı Apo’yu İmralı’da sorgulayan ve bu yüzden Ergenekon kumpasının hedefi olan emekli Albay Hasan Atilla Uğur’u hedef aldı.

Hasan Atilla Uğur ve ailesine ağır hakaretlerde bulunan bir PKK sempatizanının mesajını paylaşan (RT) Doğan, gelen tepkiler üzerine bir süre sonra paylaşımı kaldırdı.

Ardından bir mesaj daha paylaşan Nihat Doğan bir süre sonra o mesajı da kaldırdı.

Etiketler

3 Yorum

  1. Oğuzhan Uğur bu arkadaşa kapaklardan bir demet sundu,sert kayaya çarptığını algılamış olacak ki paylaşımlarını silmek zorunda kaldı,gerçekten acınası bir durum,şu an bu topraklarda nefes alabiliyorsa komutanımız sayesinde olduğundan dahi haberi yok

  2. Hala zaman zaman kendilerimi ummetci kurtcu fetocu yillarda saniyorlar. Bir de ulke insanini sadece seda sayan tribununden ibaret gibi algiliyor olmak var tabi..
    Ayrica “Ben salaksam herkes salaktir, neden olmasin?” salakligi (smile)
    Ha bir de beyni minicik..
    Baska sebep aramaya luzum yok..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı