Medya

Selvi canlı yayında küfür edince Hande Fırat panikledi

CNN Türk'e konuk olan Hürriyet yazarı-gazeteci Abdulkadir Selvi'nin bir zamanlar askerlerin Necmettin Erbakan'a ettiği küfürü sansürsüz kullanması Hande Fırat'a panik yaşattı. Fırat, 'Aman, Aman o sözü geri alalım. Ben o sözden dolayı özür diliyorum' dedi

Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Hande Fırat’ın sunuculuğunu yaptığı Gece Görüşü programında “FETÖ’nün siyasi ayağı” tartışması masaya yatırıldı.

Medyaradar’ın haberine göre; programın konuğu Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, “28 Şubat sürecinde Osman Özbek diye bir general çıktı ve o zamanın başbakanı Erbakan’a ağza alınmayacak hakaret etti. p..venk dedi. O zamanın başbakanından kimse özür dilemedi. Cumhurbaşkanı Demirel ‘öfke bolaşmasıdır’ dedi, Genelkurmay Başkanı da ‘kimsenin ağzına fermuar çekemem’ dedi. O zaman siyasi desteği mi ihtiyaçları vardı? Başbakana omuz atıyorlardı. Başbakan Erbakan’ı MGK’da istifaya zorluyorlardı mücadele etselerdi.” dedi.

Abdulkadir Selvi’nin Necmettin Erbakan’a yönelik sarfettiği “P…venk” sözünü sansürsüz kullanması üzerine Hande Fırat büyük panik yaşadı.

Hande Fırat, “Aman, Aman o sözü geri alalım. Ben o sözden dolayı özür diliyorum” demesi üzerine Abdulkadir Selvi, “Biz özür dileyelim ama o dönemde kimse Erbakan’dan özür dilemedi” dedi.

Etiketler

Bir Yorum

  1. Nihat abinin dediği gibi yıllarca küfür ediyorduk Erbakana .Şimdi utanıyoruz bop eşbaşkanlarını görünce .Ne kadar milliymiş rahmetli .Mekanı cennet olsun .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı