Halk Tv’de ‘Sevimli Demirtaş’ programı… Enver Aysever, HDP’li Demirtaş’ı öve öve bitiremedi!

featured
service

Halk Tv’nin Selahattin Demirtaş aşkı bitmiyor! 1 hafta arayla iki kez ekranlara çıkarılan Dilek Demirtaş, eşinin ‘karınca bile incetmediğini öne sürdü. Enver Aysever de Selahattin Demirtaş’ın ‘sevimliliği’ anlata anlata bitiremedi. 

Veryansın Tv

Enver Aysever, Halk Tv’de hazırlayıp sunduğu Ayrıntılar programına, terör tutuklusu HDP’li Selahattin Demirtaş’ın eşi Dilek Demirtaş ve Soros bağlantılı Osman Kavala’nın eşi Ayşe Buğra’yı konuk etti.

Aysever, Dilek Demirtaş’a “Eşinizin terör olduğu duygusuna katılmış kitleler var. Halbuki Selahattin Demirtaş’ı sevşimli kılan, cazip kılan, söylemindeki o sıcaklıktı. Toplumu birleştirecek olan inancıydı. Bu konuda topluma söylecekleriniz var mı? Siz bu ülkenin yurttaşınız” diye sordu.

Eşinin “sadece iktidara muhalefet ettiği için içerde olduğunu” iddia eden Dilek Demirtaş, “Selahattin tek bir karıncayı incetmemiş bir insan için terörist deniliyor” dedi.

Kandil’in inisiyatifiyle HDP’nin başına geçen, “HDP Sayın Öcalan’ın projesidir” diyen ve “Daha Apo’nun heykelini dikeceğiz heykelini” sözleriyle akıllara kazınan Selahattin Demirtaş’a program boyunca övgüler düzüldü.

Dilek Demirtaş, soru üzerine, Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile arkadaşlıklarının devam ettiğini ve görüştüklerini belirtti.


Halk Tv, geçen hafta da, Diyarbakır Kulp’ta PKK’nın 5 köylümüzü katlettiği gün Dilek Demirtaş’ı konuk etmiş ve yayın boyunca Selahattin Demirtaş’ı parlatma kampanyası yapılmıştı.

Halk Tv’de ‘Sevimli Demirtaş’ programı… Enver Aysever, HDP’li Demirtaş’ı öve öve bitiremedi!

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

5 Yorum

 1. 2 sene önce

  CHP, Kürt kuyrukçuluğunda sınır tanımıyor artık.

  Cevapla
 2. 2 sene önce

  Kobani olayları ni unutnmmadik halk tv ROJ TV Jin Türkiye istasyon u gibi devam etsin bu millet size inanıyor ve güvenmiyor Akp yaptıklarından (açılım sacilim ) yasadiklarindan ders cikarir insan siz hala bu ülkenin ne olduğunu Mustafa Kemal’in bu devleti kurarken kimlere emanet ettiğini kavrayamamış bı avuç zavalli çakal sürüsü

  Cevapla
 3. 2 sene önce

  Bu chpkk nin eniklerindende başka birşey beklemek yanlış olurdu. Türkiye’de ve türk devletlerinde oldum olası hain olmuştur ama bu kadar fazla olduğu bir dönem olmamıştır türk tarihinde.

  Cevapla
 4. 2 sene önce

  Aysever’i Halk TV bozdu.

  Cevapla
 5. 2 sene önce

  dıyoruz ya koyun can bunlar et derdınde. ychplı dostlarla konusuyoruz. halktv de soyle halk tv de boyle. yanı vazgecmıyorlar. ben o kanalı artık seyretmıyorum dıyorum. ustelık bana kotu kotu bakmaya basaldıalr. cehalet her yerde var. kendını eleştırmesını bılmeyen bır toplum baskalrını hangı kıstasa gore eleştırebılır once bunu goz onune koymak gerekir

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!