Gündem

Stüdyo karıştı! Nagehan Alçı’yı sinirlendiren hatırlatma… ROK da kavgaya girdi

Haber Türk canlı yayınında Nagehan Alçı ile CHP'li Gürsel Erol arasında gergin anlar yaşandı. Tartışmaya sosyal medyadan katılan Alçı'nın eşi Rasim Ozan Kütahyalı, 'Zekeriya Öz'ün heykeli dikilecek' sözünü Alçı'nın değil kendisinin söylediğini hatırlattı.

Haber Türk’te Didem Aslan Yılmaz’ın programında 27 Mayıs tartışması Ergenekon ve Balyoz kumpaslarına uzandı. Haber Türk yazarı Nagehan Alçı’nın FETÖ’cü savcılar için geçmişte söylediği övgü dolu sözler yeniden gündeme geldi. Alçı da CHP Milletvekili Gürsel Erol’a FETÖ’nün yayın organı Zaman gazetesine verdikleri desteği hatırlattı. Kimi CHP milletvekilleri, Zaman gazetesi önünde destek eylemi düzenlemişti.

Öte yandan, programda Nagehan Alçı’nın “Zekeriya Öz’ün heykeli dikilecek” dediği gündeme gelmişti. Bu sözler üzerine tartılmaya sosyal medyadan Alçı’nın eşi Rasim Ozan Kütahyalı da katıldı. Kütahyalı, “Zekeriya Öz’ün heykeli’ sözünü Nagehan söylemedi. 2009’da ben söyledim. Yüzüme karşı yüreğiniz yetiyorsa hesabı bana soracaksınız. Eğer bir daha Nagehan’ın söylemediği sözlerden ötürü kalleşçe bir saldırı olursa bu namertliği kim yapıyorsa ona cehennemi yaşatacağıma yemin ederim” dedi.


Seslerin yükseldiği programda Didem Aslan Yılmaz, kontrolü sağlamakta zorlandı. İşte o anlar…

Etiketler

3 Yorum

  1. Şuna bak hele, cehennemi yaşatacakmış, sen kendini Allah mı zannediyorsun zibidi? Cümrün kadar yer yakarsın çaprız yaratık!

  2. Evet Rok demisti ,Nagehan da asker esleri icin terbiyesizce saatli maarif takvimi demisti.Bu kari kocanin ekranlardan kustugu terbiyesizce irinleri hatirlatmaya kalksan sayfalar yetmez ,attiklari twitler keza..Ekranlarda Roktan kurtulduk darisi Nagehanin basina ..Her konu hakkinda bilirkisi veya biliridisi olarak ekranlarda sesiyle kulagimizi tirmaliyor.

  3. Iki yanlistan bir dogru cikmaz…Iki sucludan bir masum da cikmaz…Ama hep ayni taktiklerle ayni tip programlari uzerimize boca ediyorlar…Sanki ikisinden birini secmek zorundaymisiz gibi..Yiyen oluyor demek ki……

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı