Takside korkunç kadın cinayeti!

featured
service

Pendik’te evlenmek istediği Nermin Celep’i (44) takside bıçaklayarak öldüren Ramazan Su (40), ‘Tasarlayarak öldürme’ suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Pendik’te dün öğle saatlerinde meydana gelen olayda Ramazan Su (40) evlenmek üzere olduğu Nermin Celep’i (44) takside bıçaklayarak öldürdü. Olay sonrası gözaltına alınan şüpheli Ramazan Su, emniyetteki işlemlerinin ardından Kartal’daki Anadolu Adalet Sarayı’na getirildi.

Şüpheli savcıya verdiği ifadenin sevk yazısında Ramazan Su’nun arkadaşı olan İ.Ç.’ye “Bugün yarın duyarsınız. Nermin’i de öldüreceğim kendimi de öldüreceğim. Kıskanıyorum onu başkasına yar etmem” şeklinde beyanda bulunduğu belirtildi.

‘KADIN NASIL KURTULACAĞIM BUNDAN’ DİYEREK ARKADAŞINA MESAJ ATMIŞ

Ayrıca, Maktül Nermin Celep’in de olaydan önce arkadaşına, “Beni tehditle tutuyor. Nasıl kurtulacağım ben bundan. Uzak duramam diyor, kurşuna dizerim diyor” şeklinde mesaj attığı kaydedildi.

Sevk yazısında şüphelinin olay yerine bıçakla gittiği hatırlatıldı. Şüphelinin Celep’i öldüreceğini beyan etmesini de dikkate alan savcılık, Ramazan Su’yu, ‘Tasarlayarak öldürme’ suçundan tutuklama talebiyle mahkemeye sevk etti.

TUTUKLANDI

Anadolu Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği, sorgusunun ardından şüphelinin tutuklanarak cezaevine gönderilmesine karar verdi.

Nermin Celep’i bıçaklandığı taksinin sürücüsü korku dolu anları anlattı:

‘YERDEN ALDIĞIM KAR PARÇASINI BAŞINA KOYDUM’

Pendik’te dün öğle saatlerinde Ramazan Su (40), evlilik hazırlığı yaptığı Nermin Celep (44)’i taksinin içinde bıçaklayarak öldürdü.

Olayın en yakın tanığı taksici Ömer Faruk Kuzubaşoğlu yaşananları anlattı.

Kuzubaşoğlu, “Ramazan Su isimli kişi bana Sahra sokağa gitmemi söyledi. Oraya gittik. Hanımefendi araçtan inmek istemedi. Kadını orada darp etti. Oradan sesleri duyan bir komşuyla çifti ayrıldık. Sonrasında hanımefendinin kafasında bir şişlik oluşmuştu. Bana ‘kafama buz koyar mısın’ dedi. Ben de yerden aldığım kar parçasını başına koydum. Sonrasında Ramazan Su eve girip çıktı. Bir şey olmamış gibi araca bindiler” dedi.

‘KAPIYI AÇIP KADINI KURTARMAYA ÇALIŞTIM’

“100- 150 metre ilerledikten sonra kadını araç içerisinde bıçaklamıştı” diyen taksici, “Ben sesleri duyunca kadına tekrar vurduğunu sandım. Arkamı döndüğümde kadını bıçaklıyordu. Sonrasında kapıyı açıp kadını kurtarmaya çalıştım. Tartışıyorlardı. Araya girip saldırganı uzaklaştırmaya çalıştım ama fayda etmedi. Fırsatı ilk bulduğumuz da hanımefendiyi taksiye binmesi için müdahale ettim o da zaten bindi. En yakın hastaneye yetiştirdim kendisini. Hastaneye yetiştirdiğim de bilinci de açıktı. Hastaneye vardığımız da arka camı da açtım, nefes alsın, bilinci yerinde kalsın diye. Sürekli ‘sakın olun iyisiniz’ dedim. Hastanenin ambulans girişinde durdum. Kornaya bastım, hastane görevleri sedye getirdiler. Kendisine ‘inebiliyor musun abla’ dedim, o da ‘inemiyorum’ diye cevap verdi. Hastane görevleri yardımcı oldu. Sedye birlikte hastaneye girdi. Bende hastane polisin yanında beklerken bir saat sonra kadının vefat ettiği haberi geldi” diye konuştu.

‘BEN ARTIK TAKSİCİLİK YAPABİLECEĞİMİ SANMIYORUM’

Kuzubaşoğlu, “Araca bindiklerinden itibaren gergin bir ortam yoktu. Günlük hayattan şeyler konuştuk, araba içerisinde herhangi gibi bir sorun yoktu” dedi. Taksi sürücüsü, kadının karnından bıçaklandığını da belirti.

Yedi yıldır taksici olan Kuzubaşoğlu, “Büyük ihtimal taksicilik yapabileceğimi zannetmiyorum. Gerçekten kötü bir durum. Psikolojim yerinde değil” ifadelerini kullandı.

Takside korkunç kadın cinayeti!

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!