Gündem

Tunceli’de kaybolan Gülistan’ın son görüntüleri mi?

Tunceli'de Gülistan Doku'nun kaybolduğu 5 Ocak günü, Pertek karayolunda ilerleyen bir kişi, genç kızın telefon sinyalinin son alındığı Sarısaltuk Viyadüğü üzerinde otururken, aracının kamerasına yansıdığı iddia edilen görüntüleri savcılığa teslim etti.

Tunceli’de 5 Ocak’tan bu yana kayıp olan üniversite öğrencisi Gülistan Doku’nun kaybolduğu güne ait olan ve Doku Sarısaltuk Viyadüğü üzerinde otururken çekildiği iddia edilen yeni görüntüler ortaya çıktı.

Doku’nun (21) bulunması için başlatılan arama çalışmaları, 13’üncü gününde devam ediyor. Doku’yu bulmak için yürütülen çalışmalara katılmak üzere 7 ilden arama- kurtarma ekibi gönderildi.

Tunceli’de Gülistan Doku’nun kaybolduğu 5 Ocak günü, Pertek karayolunda ilerleyen bir kişi, kızın telefon sinyalinin son alındığı Sarısaltuk Viyadüğü üzerinde otururken, aracının kamerasına yansıdığı iddia edilen görüntüleri savcılığa teslim etti.

Görüntülerde, Gülistan olduğu iddia edilen kapüşon takan kızın, viyadükteki bariyerlerin arasında oturduğu görülüyor. Savcılık, görüntülerdeki kişinin Gülistan olup olmadığını belirlemek için inceleme başlattı. (DHA)

TUNCELI’DE GULISTAN DOKU’NUN KAYBOLDUGU 5 OCAK GUNU, PERTEK KARAYOLUNDA ILERLEYEN BIR KISI, GENC KIZIN TELEFON SINYALININ SON ALINDIGI SARISALTUK VIYADUGU UZERINDE OTURURKEN ARACININ KAMERASINA YANSIDIGI IDDIA EDILEN GORUNTULERI SAVCILIGA VERDI. FOTO: TUNCELI-DHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı