Fotoğraf GaleriSpor Haberleri

Ünal Karaman: Atatürk tişörtüyle çıktık çünkü…

Ünal Karaman: Mustafa Kemal Atatürk bu topraklara imza atan, Cumhuriyetimizin kurucu lideridir. Savaşı yapan sadece elinde silah olup da cepheye koşan değildir. Türk milleti, askerdir

Süper Lig’in 8. Hafta maçında kendi sahasında Gaziantep FK’yı 4-1 mağlup eden Trabzonspor karşılaşma öncesi ısınmaya üzerinde Mustafa Kemal Atatürk’ün resmi ve ismini taşıyan tişörtlerle çıktı.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16Sonraki sayfa
Etiketler

5 Yorum

  1. Ünal karaman futbolcuğunu mu söyliyim kişiliğini mi söyliyim teknik direktörlüğünü mü söyliyim adam gibi adam. Ahmet ağaoğlu nu verdiği doğru karar için tebrik ediyorum. Darısı diğer takımlarımızın ve hocalarımızın başına.
    adam gibi adam ÜNAL KARAMAN.

  2. Kimse kusura bakmasın hareket güzel ama samimi mi bilemem, ama Trabzondaki vatandaşların azınlık kesim dışında pek Atatürkümüzü tanıdıklarını sanmıyorum bunun için pek de Atatürkçü olduklarını da sanmıyorum yoksa Atatürk düşmanlığı ile nam salmış Atatürk ilkelerini yıkmak için amansız bir savaş veren bir partiyi Trabzonun birinci partisi yapar mı nokta.

  3. 30 sene önce Mersin’de bir yaz gecesi, 4 kişi beni ortaya alıp tam pataklayacakken, bir anda araya Ünal Karaman girmişti… Mevzu herneyse, 1 kişiye 4 kişi çökmek delikanlılık değil, defolun demişti… Bana da güvenli bir yere kadar eşlik etmişti.
    Adam gibi adam!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı