Gündem

Utandıran görüntü… Polis memuru yaşlı adamın üzerine yürüdü: Otur lan yerine!

Manisa otogarda, bir polis memurunun 65 yaş üstü vatandaşa yönelik sözleri büyük tepki çekti. Polis memurunun yaşlı vatandaşın üzerine yürüdüğü ve avazı çıktığı kadar bağırdığı görüldü. Yaşlılarımıza yardım görüntüleriyle içimizi ısıtan Türk polislerinin aksine, yaşlı vatandaşımıza hakaretler eden bu polis memuru tüm Türkiye'nin tepkisine neden oldu. Son dakika bilgisine göre, polis Manisa Valiliği'nin başlattığı soruşturma kapsamında görevden uzaklaştırıldı..

Günlerdir yaşlılarımıza saygı çağrıları yapılırken, Manisa’dan kötü görüntüler geldi. Otogarda bekleyen yaşlı bir vatandaşın üzerine yürüyen ve “otur lan yerine” gibi yakışıksız sözler sarf eden polis memuru tepki çekti.

Yaşlılarımıza yardım görüntüleriyle içimizi ısıtan Türk polislerinin aksine, yaşlı vatandaşımıza hakaretler eden bu polis memuru tüm Türkiye’nin tepkisine neden oldu.

GÖREVDEN UZAKLAŞTIRILDI

Manisa Valiliği, polis hakkında soruşturma başlattı. Polisin soruşturma kapsamında tedbiren görevinden uzaklaştırıldığı bildirildi.

İşte meslektaşlarının da hakkını yiyen polis memurunun karıştığı vicdanları sızlatan o görüntü:

 

Etiketler

3 Yorum

 1. Polisin hareketi yanlış olabilir fakat hızla yayılan bir virüs var ve toplum manesef bilinçsiz ameliyathaneler yoğunbakım ünitesine dönüştürülmeye başlandı vatandaş hala sokakta geziyor birhafta daha devam etse hastahanelerde yatak kalmayacak evde kalın virüs ciddi biçimde yayılıyor

 2. Böyle o kadar çok polis varki kendilerini tanrı zannediyorlar devlet biziz diyorlar …örnek bir polis telefon açıyor bir görevide olmadığı halde sebepsiz yere bir kişinin şahsi telefonunu istiyor o kişinin çalıştığı yer belli adresi belli sebebini soruyorsun sanane diyor resmi kanaldan alın diyorum hakaret etmeye başlıyor .. devlet benim diyor…iç işleri bakanlığına şikayet ediyorsun ..polis memuru hakkında soruşturma açmıyor il emniyet Müdürü şikayete cevap yazıyor …kamera kayıtlarını izledik uygunsuz davranışı yok ..telefon görüşmesinin kamera kaydıyla ne ilgisi var aradığı numara belli saati belli niye aramış beni? niye resmi yoldan istediği telefonu almıyor? Ayrıca Bir görevide yok o kişiyi ne yapacakmış diye soruyorsun ?nasıl hakaret edebilir ? diye soruyorsun cevap yok .. emniyet müdürlüğü duvar oluyor çıt yok cevap yok …emniyet müdürlüğüne kalkıp gidiyorsun bu ne kepazelik diyorsun o polis memuru hakkında soruşturma açmazlar diyor müdür dokunulmazmış ..dokunulamayan polisler var…ne yaparsa yapsın işte durum bu …

 3. Çıkardığınız genelgenin ………………..
  65 yaşını geçen vatandaşlarına virüsmüş-mikropmuş gibi bakan genelge mi çıkarılır ………………..
  Boşlukları dilediğiniz gibi doldurabilirsiniz. ( Ben yazarım da yayınlanmaz )
  Devlet değil, devletin memuru hiç değilsin. VATANDAŞIN emrindesin
  “Görevden uzaklaştırıldı” oldu da bitti maşallah..
  Palavradan Slogan ülkesi, slogan Dünyası. Fırsattan istifade Kanal İstanbul ihalesine çıkalım. Geçmeyen gemileri de 25 yıllığına millete kitleyelim. Takara makara sallar, mangırlarımıza bakarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı