Gündem

VİDEO- Vatandaşı azarlayan Uşak Valisi’ne tepki yağıyor

Sokaktaki vatandaşları 'haydii!' diye azarlayan Uşak Valisi Funda Kocabıyık'ın yükselişi, 'Fethullah Gülen hocaefendi belki de son bin yılın en büyük Türk büyüklerindendir' diyen AKP milletvekiliyle evlenmesiyle başladı.

Dün sosyal medyada yayınlanan Uşak Valisi Funda Kocabıyık’ın görüntülerine tepki yağıyor. Sokaktaki vatandaşları azarlayan Vali’nin ‘Sosyal mesafeyi ayarlayın! Düzelt! Herkes, hadi!’ diye bağırdığı görüldü.


Eski AKP Milletvekili Recep Kocabıyık’ın eşi Uşak Valisi Funda Kocabıyık’ın vatandaşları azarladığı video sosyal medyanın gündemine oturdu.

Uşak Valisi Funda Kocabıyık, korona virüs yasaklarını teftiş etmek için kent merkezine teftişe çıktı.

Ancak Kocabıyık’ın teftiş sırasında vatandaşları azarlaması sosyal medyada tepki topladı.

Görüntülerde Kocabıyık’ın, vatandaşlara “Sosyal mesafeyi ayarlayın! Düzelt! Herkes, hadi!” şeklinde bağırdığı görüldü.

Funda Kocabıyık’ın eşi eski AKP Milletvekili Recep Kocabıyık, FETÖ elebaşı Fethullah Gülen için “Fethullah Gülen hocaefendi belki de son 1000 yılın en büyük Türk büyüklerindendir” ifadelerini kullanmıştı.

 

Etiketler

8 Yorum

 1. Biri sira kapamadigi kuaforu kapattirir, digeri calisanini tuvaletin onune diker, gelen gecene selam verdirtir falan..
  Kendilerini halkin efendisi, halki da teba gormek…
  KİBİR KEMİRGENDİR!…

 2. Kocasinin soylediklerini savunmuyorum kesinlikle ama vali hanimada bu sekilde yuklenilmesini cok yersiz buluyorum videoyu izledim vali hanimin yaptigi ne yanlis var acaba hakaretmi etmis ne yapmis herkes isine geldigi gibi anlamaya calisiyor bu yanlis. Kaldi ki azarlasa bile ne olur bunu insanlarin sagligi icin yapiyor gunlerdir haftalardir televizyonlar bangir bangir soylemiyormu yapilmasi gerekeni kusura bakmayin ama herkes kurallara uysa ne bu uyarilara gerek kalir nede yasaklara insanlari bu yasaklari getirmeye mecbur edip bir de kalkip yargilayamazsiniz.! Kendi saglini dusun kendi sagligini dusunmuyorsan yakinlarinin sagligini dusun onuda dusunemiyorsan toplum sagligini dusun ve evde kal.!!!

 3. Vali hanimin videoda bir sucunu goremedim ben..Ama kocasinin yillar evvel yazdiklari mide bulandirici…Hatta buyuk suc…Konular apayri..Suc olunca gormezden gelinmemeli, suc yokken de suclanmamali…Sacmalik tam olarak..

 4. ”Geçtiğimiz aylarda bu ülkenin Genelkurmay Başkanı bu insanları tehdit ilan etti.” demiş 🙂 Arkadaş gidip ondan özür diledi mi acaba, hiç sanmam.

  Milletvekili, eşi Vali. Nasıl bir düzen bu arkadaş? Yeminle söylüyorum, -teknik olarak mümkün değil ama, ben aynı durumda olsam insan içinde dolaşamam, inzivaya çekilir yaşarım bir köşede. Ya da ne bileyim, okkalı bir günah çıkarmam lazım, o da bizim dinde yok.

 5. Kocasının dediğini savunacak değiliz, ama vali hanım bu videoda neyi yanlış yapmış pek anlayamadım. Ortalık yangın yeri, ülkemizde vakalar artıyor. Bireysel ve sosyal izolasyon için peşpeşe duyurular yapılırken “sayın halkımız, rica etsem acaba, mesafenizi biraz açabilir misiniz?” mi deseydi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı