Zam yağmuru böyle ağlattı

featured
service

Yeni yıla zamla başlayan benzin 13 lirayı aşarken motorin ise 12,90’ı geçti. Zam yağmurunun ardından sosyal medyada paylaşılan bir video kısa sürede gündem oldu.

Akaryakıt fiyatlarındaki artış, milyonlarca vatandaşın keyfini kaçırırken sosyal medyaya düşen bir video ise büyük ses getirdi.

Paylaşım rekorları kıran videoda bir gencin, annesinin kendisini teskin etmek için yoğun çaba sarf etmesine rağmen bir depo mazotun 885 lira tuttuğunu görünce hüngür hüngür ağladığı anlar yer alıyor.

Görüntülerde annenin çocuğuna “Oğlum kafayı mı yedin sen? Ekonomiyi mi düşünüyorsun sen şimdi?” diyor. Ancak genç, “Neyi düşüneceğim” diyerek gözyaşlarına hakim olamıyor. 

Zam yağmuru böyle ağlattı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

3 Yorum

 1. 4 ay önce

  90’lara geri dönsek bu çocukların birçoğu intihar eder. Tayyip kötü tamam kötü de, bir de Türkiyenin kendi gerçekliği var.

  Cevapla
 2. 4 ay önce

  Öyle diye diye 21.yüzyılda orta-çağı yaşattırma derdindesiniz.
  O zaman orta çağ usulü büyük ayaklanmalarada hazırlanın…..

  Cevapla
 3. 4 ay önce

  aman da gercek de bilirmis, 90 larda intihar ederlermis de falan filan olurmus. Bugun intihar etmeyen bu gencler 90 larda yasamis olsalardi emin ol adam olurlardi. Asil sen bugun genc olmus olsaydin, iki sene once sen intihar etmistin veya akp de pudra tedarik zincirine dahil olmustun.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!