GündemMedyaVeryansın TV

‘2. Ergenekon kumpası geliyor’

Ilıcak ve Altan'ın tahliyesini eleştiren Yazar Nihat Genç, 'Bir yıl sonra sahne çok daha değişecek. İkinci bir Ergenekon kumpasına benzer şeyler çıkacak' dedi.

Yazar Nihat Genç, Nazlı Ilıcak ve Ahmet Altan’ın tahliyelerini, “İkinci Ergenekon kumpası geliyor” diye yorumladı.

Veryansın Tv Youtube kanalında yayınlanan Marş programında konuşan Nihat Genç, çarpıcı ifadeler kullandı. Genç, “Bu ülkenin şerefiyle oynanmıştır. Milletin yatak odalarına kadar girmişlerdir, Cumhurbaşkanı’nın, mahrem odalarına girmişlerdir, Kozmik odalarına param parça etmişlerdir. Türk ordusunu yüzde doksanıyla tasfiye etmişlerdir. Türk hukukunu param parça etmişlerdir. Memleketten 400 milyar para kaçırmışlardır. Bunların medyadaki kolları da Nazlı Ilıcak, Ahmet Altan, Mehmet Altan gibilerdir. Memlekette yıkmadık yer bırakmamışlardır. Siz bunların tetikçiliğini yapanları 3 yıl içeride yatıramıyorsunuz” sözlerini kullandı.

Tayyip Erdoğan’ın FETÖ’ye karşı tepkisi hatırlatan Genç, “İnlerine girecektin, neredeyse onlar senin inine girecek. Zamanında girdiler, şimdi de girmeye hazırlanıyorlar” diye konuştu.

Genç şöyle devam etti: ”Akşamdan beri FETÖ hesaplarındaki sevince bir bakın. Bu bir dalga, gelecek. Bir yıl sonra sahne çok daha değişecek. İkinci bir Ergenekon kumpasına benzer şeyler çıkacak. Vatansever insanların üzerine gelecekler. Amerika istiyor çünkü bunu.”

 

 

Etiketler

3 Yorum

  1. 100 yıl önce ingilizin köpekleri vardi ingiliz imparatorluğu nasıl bizi yutmak isterken çöktüyse bugün de amerikanın köpeklerinin hakkından geliriz.Güneydoğuyu ışgal edenlerle yaptığımız hendek savaşlarında 750 şehit verdik.Bunların ahı amerikayada yeter içerdeki hainlerede.Yeter ki millet gaflet uykusundan uyansın ALAYINA VERYANSIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı