DünyaVideo

ABD’de canlı yayında ‘koronavirüs ayini’: Sana emrediyorum şeytan…

ABD’de ünlü evanjelistlerinden olan Kanneth Copeland bir televizyon programında koronavirüsün bitmesi için canlı yayında ayin yaptı. Copeland 'Sana emrediyorum şeytan, bu virüsü yok et' diyerek çağrıda bulundu.

ABD‘de televizyon programında misyonerlik yapan (televanjelist) Kanneth Copeland canlı yayında ‘koronavirüs ayini’ düzenledi.

CNN Türk’ün aktardığına göre canlı yayındaki bu ilginç anlarda Copeland, koronavirüsü bitirmek amacıyla düzenlediği ayinde “Sana emrediyorum şeytan, bu virüsü yok et, bu virüsü öldür, sana onun aşısının bir an önce getirilmesini emrediyorum. Buradan gitmeni emrediyorum. Artık koronavirüs yoluyla bu ülkeyi mahvedemeyeceksin! ABD iyileşti ve yeniden iyi” diyor.

Etiketler

4 Yorum

  1. Rahmetli KEMAL SUNAL’ın “Kış-kış cinler” parodisidir bu (YouTube’da var, duymayan açsın izlesin). Anlayın, bizi kaç ışık-yılı geriden tâkip ediyor bu Amerikalılar. SUNAL büyük adamdı vesselam.

  2. İki seçenek var; ilki bu insanların aklını dinleri (hıristiyanlık) başlarından almış veya insanların dindar olmaları, öyle kalmaları ve böylece onları sömürmek için alçaklık yapıyorlar. Din virüsü ya bu insanlara da bulaşmış, ya da kendilerinde yok, başkalarına bulaşsın istiyorlar. Bu virüsün en temel özellikleri, doğruları, gerçekleri görebilmeyi ve gereğini yapabilmeyi engellemesidir. Böylece on sekiz yıldır aynı partiye oy verebilmeyi ve bugün bir seçim olsa yine verebilmesini sağlıyor. Bu virüsün en büyük zararlarını bütün Müslüman ülkeler yoğun bir biçimde yaşıyorlar. Başta Tornistanya…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı