Gündem

Asitli saldırganı affeden Berfin’in ailesinden yeni hamle

Eski erkek arkadaşı tarafından yüzü asitle yakılan Berfin Özek, saldırganı affetti. 'Ozan'ı seviyorum onunla evlenmek istiyorum, bu yüzden şikayetimden vazgeçiyorum' dediği öğrenilen Berfin avukatlarını da azletmişti. Berfin’in anne ve babası kızlarının kararının aksine avukatlara yeniden vekâlet verdi!

Eski erkek arkadaşı tarafından yüzü asitle yakılan Berfin Özek, herkesi şaşkına çeviren bir karar aldı ve asitli saldırganı affetti. Avukatlarını da azleden Berfin’in anne ve babasından karşı bir hamle geldi. Berfin’in anne ve babası, azlin ardından avukatlar Mehtap Sert ve Nevzat Ercan’a yeniden vekâlet verdi.

Berfin’in af açıklamasının ardından kamu davası haline gelen davaya yine avukatlar Mehtap Sert ve Nevzat Ercan bakacak.

Anne ve babanın vekalet verdiğini yine azil sürecini duyuran avukat Mehtap Sert açıkladı. Sözcü’den Can Çapar’ın haberine göre, Sert açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

‘YAN YANA DURMAYA DEVAM EDECEĞİZ’

“Aile ile görüşüldü ve bize vekâlet verdiler. Hukuki süreç devam ediyor. Bundan sonraki süreçte de aile ile sanığın cezalandırılması ve Berfin’in bu süreci sorunsuz atlatması için gerekenin yapılması konusunda yan yana durmaya devam edeceğiz.”

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı