Siyaset Haberleri

Bahçeli’den Mısır’a tepki

MHP Başkanı Bahçeli Mısır polisinin AA Kahire ofisine düzenlediği baskın ile ilgili 'Bu karanlık operasyon, Türkiye'ye çok net hakaret ve husumettir' dedi.

Mısır polisinin Anadolu Ajansı Kahire ofisine düzenlediği baskın ile ilgili MHP Başkanı Devlet Bahçeli bir açıklama yaptı.

‘Bu karanlık operasyon, Türkiye’ye çok net hakaret ve husumettir’ ifadesini kullanan Bahçeli şunları söyledi:

“Bu mütecaviz ve münasebetsiz davranışın hiçbir hukuki ve insani temeli yoktur. Bölgesel iş birliği ve istikrar zeminin kurularak huzur ve barış dinamiklerinin tesis edilmeye çalışıldığı dönemde AA Kahire ofisine yapılan karanlık operasyon, Türkiye’ye çok net hakaret ve husumettir.”

Etiketler

Bir Yorum

  1. Yani Trump mektup yazarak Recep Tayyib Erdogan’a ve onun nezdinde Türk ulusuna hakaret ettiginde ayni Bahceli her nedense dut yemis bülbül gibiydi.Simdi Misir’a tepki veriyor cünkü Misir Polisi yalaka AA’ya tolerans göstermedi.Devletin ajansi olmak yerine Tayyibin özel ajansi olan AA Misir’da duvara tosladi.Ayni Bahceli ülkemizde kitap yazdi diye,hükümeti elestirdi,Baris istedi diye,Fetöcü olmadigi halde Sözcü’ye cezalar yagdirildiginda agzini acip tek bir kelime söyleyemedi cünkü onlar Tayyib Reis’inin sevmedigi gazetecilerdi.Simdi Misir’a saldiriyor.Bence Misir AA’nin kimin yalakasi olduguna degil yaptigi pisliklere göre karar vermistir.Secimlerde AKP’yi kazanmis gibi gösteren AA,Sözcü ile anlasmasini iptal eden cünkü dayisi öyle istemisti AA müstehak oldugu uygulamayi ne yazik ki Misirdan bulmustur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı