İnsan çipleme projesi durduruldu! Nedir bu Bill Gates’in SCAN planı?

Microsoft'un kurucusu Bill Gates ve eşi Melinda Gates'in kurduğu vakıf tarafından desteklenen evde Kovid-19 testi projesi ABD Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) tarafından durduruldu.

İnsan çipleme projesi durduruldu! Nedir bu Bill Gates’in SCAN planı?
( Elif Öztürk – Anadolu Ajansı )\n

İngiliz haber ajansı Reuters’ın aktardığına göre; Seattle Coronavirus Assesment Network (SCAN) adındaki proje yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakalarının evden test edilmesine yönelik çalışmalar yapıyordu. FDA’nın projeyi yetki belgesi alana kadar askıya alması üzerine SCAN, evden alınan hasta örneklerine yaptığı testleri durdurdu.

Kuruluşun resmi internet sitesinde yer alan yazıda, “FDA’nın, SCAN’ın testlerinin güvenliği ve doğruluğuna dair herhangi bir endişesi bulunmuyor. Ancak ek yetkilendirmeyi edinene kadar testleri durdurmamız istendi” ifadeleri yer aldı.

Peki ABD’nin “şüpheli” adamı Gates’in SCAN projesi nedir?

Veryansın Tv yazarı Hüseyin Vodinalı bu programa dikkat çekmiş ve şöyle yazmıştı:

“Gates’in aşı sistemi, görünmez mürekkep ile vücuda yapılan bir dövme ile nanoçip implant yerleştirilmesi üzerine kurulu.

Merak edenler 18 Aralık 2019 tarihli Science Translational Medicine dergisine bir göz atabilir.

Gates’in hedefinde sadece ABD değil 8 milyar dünya nüfusu var. Aşı paralarını da fakir ülkelere dünya bankası kredileriyle ödetmek istiyor.

İsteyen yine Bill Gates inisiyatifiyle kurulan ve uluslararası aşı konsorsiyumu GAVI yönetiminde ve BM desteğini de alan AGENDA ID 2020 projesine de bir bakabilir. Bangladeş ile işe başlıyorlar.

Zenginleri daha zengin, otoriteyi daha hakim, fakir yığınları daha aç ve çaresiz kılacak bu yeni dünyada, aşı bağışıklık çipi olmayanlar seyahat edemeyecek, okula gidemeyecek, işe giremeyecek, kendi kentindeki belli yerlere giremeyecek…”

Yazının tamamı için tıklayınız ⇓