Medya

Halk TV, Taraf gazetesinin yolunda

CHP'ye yakınlığıyla bilinen Halk TV, son olarak 'Yerel hükümet' başlığıyla tepki çekmişti. Liberal isimleri transferini sürdüren Halk TV'de Şirin Payzın, Murat Sabuncu ve Levent Gültekin programa başlıyor.

VERYANSIN TV

Son dönemde yeni bir yapılanmaya giren ve yaptığı haberlerle tartışma konusu olan Halk TV’de yeni bir program başlıyor.

‘Sözüm Var’ isimli program her Çarşamba Halk TV’de ekrana gelecek.

Moderatörlüğünü Şirin Payzın’ın yapacağı programda her hafta gündeme dair konuklar ağırlanacak.

Levent Gültekin ve Murat Sabuncu’nun soruları ve yorumlarıyla katılacağı programın ilk bölümü 15 Nisan Çarşamba günü saat 21:00-00:00 arasında ekranlara gelecek.

Can Dündar döneminde Cumhuriyet gazetesi yönetimine giren Murat Sabuncu, FETÖ tarafından tertip edilen Abant toplantılarına katılmıştı.

LEVENT GÜLTEKİN’İN FETÖ KUMPASLARI SAVUNUCULUĞU

FETÖ’nün STV ve Zaman Gazetesi’ne kayyum işlemleri sırasında kendisini kalkan yapan, Taraf gazetesi için “Türkiye’nin vicdanı” diyen Levent Gültekin, örgütün kumpaslarının savunuculuğunu yapmıştı.

Günümüzde FETÖ sanıklarına “mağdur edildikleri” gerekçesiyle sahip çıkan Gültekin, 5 Ağustos 2013’de, Ergenekon davasında yurtseverlere yönelik cezaların açıklandığı gün “Sanırım bu cezalardan sonra Ergenekon sanıkları için en ağır beddua ‘Allah size uzun ömür versin’ demek olur.. ” mesajı paylaşmıştı.

İşte Gültekin’in FETÖ kumpaslarını savunduğu paylaşımları:

 

Etiketler

8 Yorum

  1. Oyle bir cografya ki burasi, (istisnalar mikroskobik duzeyde) solcusu natocu amerikanci, islamcisi da siyonist…

  2. atalarimiz ne demis “asli ittir, it yavrusu it olur” “akrep ile kurbaga” hikayesi misali; it itligini elbette yapacaktir, asil sorgulanmasi gereken bu milletin sasvcilari ne yapiyor, bu millet size “bostan korkulugu” olsun diyemi ekmek veriyor, bu millet bunlarin hesabini elbet yedi göbek sülalenizden soracaktir, bu topraklarin altindan baska kacacak bir yerinizde kalmayacaktir

  3. ne oldu zorunuza mı gitti. size ne isteyen istediği bünyesine alır size soracak halleri yok. herkes kendi kapısının önünü temizlesin.

  4. Sağolun, çok yaşayın. Böyle adi ….yayıla yayıla insanların karşısına çıkmasına izin vermiyorsunuz. Artık chp liler de anlasın, chp nin adından başka birseyi kalmamış. Çok çok büyük bir rezalet. Apo yu çıkartıp yerine Başbuğ’u koyacakmış. Bu millet ya bunu unutmaz gereğini yapar yada yok olup gider.

  5. İyi ki varsın Veryansın tv bu güruhun kendilerini unutturmalarına izin vermiyorsun.Birazcık dürüst olsalar bütün düşünceleri çöp olmuşken karşımıza çıkmazlrdı

  6. Bunlar Atatürk düşmanı çağ dışı neo liberal artıkları.
    Maalesef üyesi olmaktan gurur duyduğum partimizi, CHP’yi de ele geçirdiler.

  7. Bu para nerden geldi sanıyorsunuz.halk tv yi ataturkculukten uzaklaştırmak için derin güçler bir piyonla satın aldı.yurt dışındaki bir kişiyi kullanarak.dugmeye basild.bop projesi nın başarılı olması icin

  8. Küresel Sermaye ( Siyonistler ) Dünya’yı Ele geçirmiş dolayısı onlara uşaklık edenler ile onlarla kavga etmeden ülkesine hizmet etmek isteyenler olabilir. Onlarla kavga etmeden iyi şeylere olmasını isteyenlerden biride ” Levent Gültekin ” ama o iyi niyet maalesef bir işe yaramıyor !! Tarihte hep böyle olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı