Koronavirüs paniği dünya futbolunu da sardı

featured
service

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde yarın oynanacak Napoli-Barcelona maçı öncesinde İtalya’da koronavirüs tehlikesinden dolayı futbolcular bir dizi kontrolden geçecek.

İtalya’nın Lombaridya ve Veneto bölgelerindeki bu hafta yapılacak tüm spor etkinlikleri askıya alınmasıyla bu bölgelerde oynanması planlanan Atalanta-Sassuolo, Hellas Verona- Cagliari ve İnter-Sampdoria maçları bu hafta oynanmadı. Ayrıca İtalya Serie B’de Cumartesi günü oynanması gereken Ascoli – Cremonese maçı da koronavirüs tehdidi nedeniyle ertelenmişti.

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde yarın oynanacak Napoli – Barcelona maçı öncesinde İtalya’da koronavirüs alarmı verildi. Barcelona, İtalya’ya gider gitmez koronavirüs tehdidi sebebiyle önlem amaçlı bir dizi testten geçecek. İtalya’da koronavirüs vakalarının görüldüğü Lombardia bölgesi Napoli’nin 789 km uzağında olduğu için yetkililer, Napoli’de maçın oynanmasına herhangi bir engel olmadığı görüşünde.

ÖLÜ SAYISININ ARTMASINDAN ENDİŞE EDİLİYOR

Sivil Savunma Direktörü Angelo Borrelli, dün yaptığı basın toplantısında şu ana kadar Kovid-19 salgınının İtalya’da toplam 79 kişide görüldüğünü, bunlardan 2’sinin yaşamını yitirdiğini, 1 kişinin Roma’da taburcu edildiğini, 76’sının durumunun ise pozitif olduğunu bildirmişti.

Koronavirüs paniği dünya futbolunu da sardı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!